Zilveren theepot en comfoor. Theepot in een pompoenvorm met een houten greep en een deksel met een geschulpte rand met een houten knop. Gekeurd met Vreemde werken, 22x12x15cm. En een zilveren comfoor, 833/000, met 3 krulpoten versierd met parelranden en een zilveren brander. Rand Geplaatst op houten pootjes. Rand iets uit model. jl.: C:1887. Totaal ca 601 gram. In goede staat.