Fraaie geelgouden streekbroche/hanger, 585/000, zogenoemd rouwsieraad. De broche is opgebouwd uit lagen en rijkelijk versierd met knopjes en een spiraal vormige gevlochten rand. De broche is voorzien van een afbeelding met een boot en haar. De hanger/broche is gemaakt uit een sluiting. De broche is gerestaureerd langs de hoeken. Noord-Holland, begin 20e eeuw. In goede staat. ca 14,5 gram.