Zeldzame antiek Chinees/Japanse zilveren gemberpot met filigrain florale bewerking, geplaatst op 3 poten. De gemberpot is voorzien van een losse zilveren binnenbeker. De buitenkant is voorzien van florale coulissen voorstellingen met o.a. parelmoer. Met bodemmerk. 3 Plaquettes beschadigd. 19e eeuw. In redelijk goede staat. Totaal 325 gram.