Commode in Franse stijl, rondom beslagen met vergulde bronzen ornamentuur, bronzen zuilen etc. Voorzijde met 1 deur en 1 lade. beide zijkanten met vitrine etage-gedeeeltes met spiegels. Voorzien van groen marmeren blad. Het meubel is van mahoniehout en de deur is ingelegd met diverse houtsoorten in bloemmotief 20e-21e eeuw. In zeer goede staat 108x142x58cm. Cond.: G