Prachtige Hollandse Willem III open bonheur van wortelnoten en notenfineer. Zwart afgezet met spiegelopstand en etage, 3 lades en 3 deuren. Mooi versierd met snijwerk en gedraaide tollen ca. 1870. Het meubel is in goede originele ongerestaureerde staat 186x160x59cm. Cond.: G