Zeldzaam bronzen eind 19e eeuws beeld voorstellend: Heilige drie-eenheid, God de vader met tiara, de Heilige geest als duif en Jezus afgebeeld als het lam Gods op het boek met de 7 zegels. Met rest-vuurvergulding. Middeleeuwse vormgeving, het beeld bestaat uit losse componenten. Hand is draaibaar (achterzijde is open)82x27x30cm. Cond.: G