Zes delen Chinees porselein en keramiek o.a; Kantonees ca. 1900; 1x Grote vaas (heel), 1x grote vaas (Slecht gerestaureerd), 1x smalle vaas Kantonees (heel), 1x Kantonese dekselvaas (heel), 1x Chinese dekselvaas (beschadigd), 1x Chinese dekselvaas (beschadigd) 27-30cm. Cond.: M-G