Twee oude porseleinen poppen 20e eeuw; 1x ongemerkt met originele kleertjes, porseleinen kop en schouders, 1 oog mist, onderste deel arm en been is porselein 39cm. 1x Nr. 1 4/0 Made in Germany met papier Mache lichaam, mohair pruik, hoed en originele kleertjes ca. 1930 L.: 32cm. Cond.: G