Antiek Indonesisch koloniaal meubel van teakhout met prachtig snijwerk met figuren (fantasiefiguren, dansers en koppen) op de lades en deuren. Boven 2 lades, onder 2 deuren. Waarschijnlijk gefungeerd als schrijfbureau. het meubel is in goede ongerestaureerde staat 91x60x164cm. Cond.: G