Prachtige Art Deco ring, Platina, navette model met Saffier en Diamant. Ring met grote Briljant in het midden, ca 0.50 crt, aan weerszijden 3 blauw saffieren, in verschillende groottes. De buitenrand van de ring is volgezet met royale briljanten.Grootte 13x28 mm. ca 5,8 gr. ø 55. De ring is pas gerestaureerd, in goede staat!