Diverse oude speelgoeddieren o.a; Steiff 20e eeuw; 1x hond (ongemerkt, waarschijnlijk Steiff), 1x mopshond ongemerkt, 2x hond (gemerkt Steiff), 1x ijsbeer ongemerkt, 1x liggend schaap (ongemerkt), 1x grote beer ongemerkt, 1x zeehond (gemerkt Steiff), 2x grote hond tekkel (Steiff), 1x blonde beer ongemerkt, 1x zebra ongemerkt, 1x grijze beer (Steiff), 1x poedel ongemerkt Cond.: R-G