Zeldzame Käthe Kruse pop ca. 1915 in redelijk tot goede staat. Geen scheuren en/of beschadigingen. Stoffen lichaam en beschilderd stoffen hoofd met beschilderde ogen. Gezicht iets vervuild, hoofd heeft 1 naad achter en 1 naad aan de zijkant. Bovenop 2 naden. 33cm. Cond.: G