Armand Marseille pop, gemerkt A.M. (waarschijnlijk ook 351). Biscuit hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, bruine glazen slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf en ledematen met vaste gelede polsjes. Beschadigingen op linkerknie en linker-schouderblad H.: 60cm.