Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 lades. Bovenop 2 marmeren bladen 21e eeuw. In zeer goede staat 175x120x48cm.