Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e helft 20e eeuw, 1x plaquette 2e helft 20e eeuw Johan Gregorius Horoldt 1696 - 1775, 1x losse schotel 20e eeuw en 1x losse schotel ca. 1980 4,5-18cm. Cond.: R-G