Prachtige antieke zilveren visschep, 925/000, met benen greep, Engels. Bijzondere visschep met schepgedeelte versierd met een geribbelde en een gegraveerde bewerking met palmet. Bevestigd aan een benen greep met leeuw. In originele cassette. MT.: Harrison Brothers & Howson, Sheffield, jl.: E: 1897 Lengte 35 cm