Twee zilveren strooiers, 830/000, met rococo lijnen in reliëf, doorlopend in de voet. De dop is versierd met een knop. ø4,5x8cm. 1x gemerkt MT.: M.Aase, Bergen,1876-1953, Noorwegen. Eén strooier heeft een hamerslag. ca 126 gr. Eén voetje iets scheef en iets uitgeslagen door het zout, verder in goede staat.