Zeldzame Jugendstil wortelnoten hangkast vaas motief met bandintarsia omstreeks 1920, 3 lades achter de deuren, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd. Duitsland, binnendeuren ook ingelegd met Duits ijzeren kruis, geheime lade bij onderlijst. Binnenkant met mozaikintarsia, lichte fineerschade. 97x28x65cm. Cond:G