Odeurflacon, voorzien van groen met gouden florale beschildering en 835/000 zilveren montuur met dop (dop iets gedeukt). Mr. W. Burger & Zonen - Haarlem. En een taps toelopende geslepen kristallen odeurflacon met 835/000 zilveren montuur met dop. Voorzien van diverse graveringen. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Hoogte: 6.5-9.5 cm.