Zilveren pijpcomfoor, 833/000, Empire, ovaal model met afgestompte hoeken voorzien van een rand met getorste bewerking. Aan de zijkanten voorzien van 2 leeuwenkoppen met draagogen. Op rechthoekige voet met 4 bollen, geplaatst op zwart houten basement. Voorzien van koperen binnenbak. MT.: L.Looyenga, Leeuwarden jl.: L:1845. 15x12x14cm. Voet zichtbaar gerestaureerd en wat uit model, verder in goede staat