Antiek massief eiken Hollandse barok secretaire. Geheel opgelegd met wortelnoten fineer. De binnenkant is voorzien van diverse laadjes en vakverdeling ingelegd met bandintarsia. Klep ingelegd met groen leer. Secretaire dient te worden gerestaureerd verder in goede conditie. 102x105x57cm.