Heinrich Handwerck pop, gemerkt (mal) 79 (maat) 10 Germany. Biscuit hoofd met gaatjes in de oren, open mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lijfje van hout? (11 geledingen) met loss...
Oude decoratieve poppenwagen met porseleinen pop 2e helft 20e eeuw 60x55x28cm. Cond.: G
Drie delen speelgoed: 1x oude Duitse blikken Schuco auto, type Varianto Limo 3041, made in US Zone Germany (redelijk bespeeld) 10cm. en 2x Oude Dinky Toys tanks(1x Dinky Supertoys 651 Centurion tank (...
Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.
Oude Duitse Steiff ezel (met knop in oor) 2e helft 20e eeuw in goede staat
Oude Duitse pop, gemerkt Louis Wolf en Co nr. 152/5. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mond en 2 tandjes. Babylichaam H.: 36cm. Cond.: G
Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 H 2.1/2. Porseleinen (vast) hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, helderblauwe slaapogen en blonde pruik. Lijfje met 11 geledingen, gelede handjes met roodoml...
Kavel antieke tinnen soldaten, koetsen etc. 19-20e eeuw (beschilderd) 3-13cm. Cond.: R-G
Oude Duitse pop met porseleinen hoofd, nr. 1894 O. Dep. Germany (Armand Marseille) met vaste ogen (mogelijk bij ogen iets gerestaureerd, maar niet zichtbaar) en geleed lichaam (gerestaureerd) H.: 34cm...
Drie delen oud vooroorlogs blikken speelgoed: 1x seinpaal (Bing), 1x spoorbrug (ongemerkt) en 1x koetsgondel 6-79cm. Cond.: R
Karl Hartman pop, gemerkt 2/0/½. Biscuit hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine glazen ogen, bruine harenwimpers en blonde lange pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes . B...
Grote antieke Duitse porseleinen pop met lederen lichaam en celluloid armen ca. 1900, mohair haar en slaapogen. 63cm. Gemerkt met een driehoek en daarin een oog (hoofd is niet beschadigd) 63cm. Cond.:...
Bähr en Pröschild pop, gemerkt op hoofd (mal nr.) 30-95. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, blauwe vaste ogen (eigenlijk slaapogen?) en blonde pruik. Lederen lijf met porseleinen ond...
Oude Japanse blikken bus 60-er jaren, IM modern toys Japan pat. no. 16398 (met batterijfunctie) In goede (lichte bespeelde) staat 17x32x11cm.
Grote oude Duitse Armand MArseille pop met gipsen kop (geen porselein) nr. 2006 13/15. Origineel papier mache lichaam, slaapogen. Tong mist en geen pruik, H.: 64cm. Cond.: G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 342.S ca. 1930. Origineel papier mache lichaam. Hoofdje met slaapogen en beweegbare tong. In goede originele staat 45cm.
Kopie van een bekende porseleinen J.D.K. (Kestner) pop nr. 237 ca. 1980, in goede staat H.: 44cm.
Twee oude porseleinen poppen ca. 1930: 1x S.F.B.J. Parijs nr. 301 en 1x Armand MArseille nr. 390 Duitsland (haarscheur). Beide lichamen overgeschilderd en beide hoofden zitten vastgelijmd op de romp. ...
Oude Duitse porseleinen pop ca. 1930, gemerkt P.M. 914/1. Hoofd met slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Oud lichaam (bijgeschilderd) H.: 33cm. Cond.: R
Metalen stoomwals, model van Reef "100 jarig bestaan 1903-2003" (Reef Oldenzaal). In zeer goede staat met originele doos.
Antieke porseleinen pop (onbekend), gemerkt nr. 1. Hoofdje met slaapogen, open mond en 4 tandjes. geleed lichaam (scheurtjes in benen) H.: 40cm. Cond.: R-G
Oude Duitse pop, gemerkt Armand MArseille 1894 / 2 Dep. Porseleinen hoofd met vaste ogen, open mond en 4 tandjes. Origineel geleed lichaam S.F.B.J. H.: 43cm. Cond.: G
Kavel met 3 oude porseleinen popjes ca. 1920; 1x jongen en meisje en 1x kindje met blauw jurkje (Japan) 10-13cm. Cond.: G