Kroonzakhorloge GG, gemerkt Patek Nr. 1027, Waarschijnlijk in juni 1961 gerepareerd. Achterkant zeer decoratief bewerkt. ø3.0 cm., ca. 25gr.
Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt: M.Thitschlem, Amsterdam. Binnenkant deksel met inscriptie: Souvenir, 6 maart 1867-1892, met seconden aanduiding.ø 4.5 ca.65gr.
Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt Chronometer, Elka, binnendeksel met inscriptie: P.Maurits, HF Dass, Rijksbel., 27.9 1912-1952. met seconden aanduiding. ø 4.5, ca.46gr.
Zilveren spoorweghorloge ca. 1900 "Russels Railway Keyless Watch" ø5,5cm.
Hanger gouden 5 gulden, 1912, met omranding.GG585/000, ø2.5 cm., ca.4.5 gr.
3 Rijige armband van parel met granaat met een GG 585/000 slot bezet met een granaat. L. 19 cm.,
Broche GG 333/000 bezet met ronde gefac. donkere Boheemse granaten. ø 36mm., ca.11.5 gr.
3 Rijig collier van granaat met een GG 585/000 slot., L.45 cm.
3 Rijige armband van granaat met een 14 krt. GG slot . L. 20 cm.
Collier van rose staafkoraal, 10-80 mm., L.70 cm., karabijnsluiting zilver 925/000 verguld.