Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm
olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.
Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm
Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm
Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw
2x kapitale Imari dekselvazen met bronzen voet, Japan midden 19 de eeuws, hoogte 45 cm.
Collier WG750/000 L46cm,met 7 smaragden zeer goede kleur 1.39ct en 46 briljanten 0.52ct.W/VSI 35.6gr.
Hanger WG750/000,met Braziliaanse roze tourmalijncabochon 19.30ct,en 51 briljanten 0.92ct.W/SI (expertise €8500.-) 11.1 g
14 krt.geelgouden ring,ø50 bezet met 1 briljant en 6 baquette geslepen briljantjes
Aquarel, Constant Artz, 1870-1951, Soest, voorstellend Eenden, cond.uitstekend, 47x31cm.
Olieverf op paneel, straatje met figuren. gesig. Cor Noltee. 7x14cm. Cond.: U