vijfdelig zilveren servies; koffie-thee-melkkan suikerpot,ovaal dienblad 0835
Schilderij W.M. Ter Reehorst, pastel op papier, Portret met twee meisjes cond.Redelijk, 50cmx70cm
Engels porseleinen koffie-thee-ontbijt-eetservies eind 20e eeuw ,Royal Albert, Old Country roses,
Ring WG585/000,ø53,bezet met 7 briljanten 0.66ct TW/SI en robijnen 1.27ct, voormalige verk.prijs €2456.-, 4.5 gr.
Aquarel op papier, kaartenleggen, Petrus Marinus van Walcheren(1876-1949 Apeldoorn),cond.Uitstekend,
35x42cm
Hanger WG750/000,met een pistache kleurige tahiti-parel ø13mm,en 101 briljanten samen 0.65 ct. 6.4 gr
Gisela Sedatis-Grosser, Berlijn 1935-2007,voorstellend: peren.
Gesign.G.S.,met lijst 48x39.5 cond.uitstekend