Olieverf op linnen, H. Weijers, bloemstilleven cond.Goed, 40x50cm
Driehoektafeltje mahonie. Met messing ingelegd, onder zijn de zijkanten opklapbaar.
Olieverf op linnen , voorstellend Dorpsstraatje, gesign. H.van Leeuwen, 30x40cm.
Linosnede cafe interieur gesign.Rene Coler '63, cond: uitstekend, 22x16 cm
middellandse zee , olieverf op linnen ond. sign., cond: goed, 24x30 cm
gouden horloge sleutel met haarlok en initialen. Zeldzaam. In augustus getaxeerd op € 2.500,- in Avro's Tussen Kunst en Kitsch
Zilveren ketting met hanger bestaande uit 3 zeeuwse knoppen, zilveren ring met zeeuwse knop
Olieverf op paneel. Pianist en zangeres achter de piano. Cond.: G. 88x58cm
Olieverf op paneel, ond. gesig., landschap,cond.Redelijk, 19x14cm
Messing wandlampje met kralenrand, 1 messing lampje met groen kapje. ca. 1970
Tinnen roomstel met dienblad KMD Tiel, en kleine eikelvaas. ca 1930
kavel lampen o.a. 3 schemerlampen met kap, een wandlampje en een staande schemerlamp. 50-er jaren
Grote Delftsblauwe schotel met bloemmotief ø39. Begin 20e eeuw
Kavel diversen kleingoed wo 6 kop en schotels en een delftsblauwe schotel, kaffetière en 2 vaasjes
13 delig petit-four stelletje Adams Engeland, blauw met landschap decor
2 geboortebordjes "Heel Nederland juicht" en ""Welkom als het kind binnenkomt" Petrus Regout