Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

01. Septemberveiling 2009

Versteigerung am Freitag, 25. September 2009 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Pieneman
Startpreis 2.000 EUR

Schilderij op paneel, voorstellende strandtafereel, N. Pieneman, 1844. incl. map met fotomateriaal. 28x23,5cm.

citrienhanger
Startpreis 2.000 EUR

Palmeracitrienhanger GG750/000 met een palmera citriendruppel 50.40ct zeer goede kleur en briljanten 2.86ct TW/VSI L50mm,voormalige verk.prijs €8140.-, 31.6gr.

ring
Startpreis 2.000 EUR

Ring ø56,WG750/000,met zuidzee parel ø11 mm,49 briljanten 0.73ct.W/SI,en champagne kleurige briljanten3.32 ct,, 16 gr.

liggend naakt
Startpreis 1.950 EUR

Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), voorover liggend naakt. 100x70cm. Cond.: Uitstekend

parelsluiting
Startpreis 1.800 EUR

Sluiting GG750/000 voor parels bezet met briljanten 3.07ct TW/VSI, 4.8 gr.

briljant-maansteen hanger
Startpreis 1.800 EUR

Briljant-maansteen hanger GG750/000, maansteen 86.25 ct.en 561 briljanten samen 4.02 ct.W/SI, 300gr.

parel sluiting
Startpreis 1.800 EUR

Sluiting WG750/000 bezet met 138 briljanten 3.14ct TW/VSI. Kogelvorm 5 gr.

Schilderij J.F. Hulk
Startpreis 1.750 EUR

Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm

ring aquamarijn
Startpreis 1.750 EUR

Ring WG750/000, ø56 met 2 ovaal gefac.aquamarijnen 7.32ct in zeer goede kleur, en briljanten 1.0ct TW/VSI,en zwarte briljanten 1.58ct. Bijzondere goudsmeed kunst., 23.1 gr

Memory ring
Startpreis 1.750 EUR

Memory ring RG750/000, ø56,rondom bezet met 50 diamant baquettes 2.0ct.TW/VSI, 4.6 gr.

4 delig servies
Startpreis 1.700 EUR

4 Delig zilveren servies, 925/000, 3405 gram

slangenring
Startpreis 1.680 EUR

Slangenring GG750/000, ø56 met briljanten 2.19 ct W/VSI en 2 smaragden 0.04ct. als ogen, 11.8 gr.

Eikenhouten met pallisander kussenkast
Startpreis 1.650 EUR

Eikenhouten met pallisander kussenkast. Holl. barok. ca. 1700
188x172x64cm.

Wortelnoten vitrinekast
Startpreis 1.650 EUR

Wortelnoten dubbelgebogen vitrinekast in Oud-Hollandse stijl ca 1930

Wortelnoten vitrinekast in oud Hollandse stijl ca 1950
Startpreis 1.650 EUR

Wortelnoten vitrinekast in oud Hollandse stijl ca 1950. 2,25x1,75x0,45cm.

Schilderij A.J. Zwart
Ergebnis: 1.500 EUR

Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm

Schilderij Evert Moll
Startpreis 1.650 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, Rotterdamse haven, 1878-1955 Den Haag, 49x39cm

Hoekkast
Startpreis 1.500 EUR

Engelse hoekkast Viktoriaans. 227x110x65cm.mahonie hout

boekenkast
Ergebnis: 1.500 EUR

Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw

kabinet
Ergebnis: 1.625 EUR

Eikenhouten Engels kabinet met intarsia. ca.1840
198x122x54cm

Lilian Luiten
Startpreis 1.500 EUR

acryl op paneel, Lilian Luiten, staand naakt, cond.Uitstekend, 50x70cm

Albertus Verhoesen
Startpreis 1.500 EUR

Albertus Verhoesen, Olieverf op paneel, 1806-1881 Utrecht. 13,5x7cm. Cond.: U Voortstellend: pluimvee bij ruïne.

Gemmen hanger
Startpreis 1.500 EUR

Hanger WG750/000 met blauwe agaat gem in hart vorm 30x30 en briljanten 0.97ct W/SI, 19.5 gr.

memory ring
Startpreis 1.500 EUR

Memory ring WG750/000,ø57,rondom bezet met diamant baquettes 1.80 ct.W/VSI, 4.7 gr.