Palmeracitrienhanger GG750/000 met een palmera citriendruppel 50.40ct zeer goede kleur en briljanten 2.86ct TW/VSI L50mm,voormalige verk.prijs €8140.-, 31.6gr.
Ring ø56,WG750/000,met zuidzee parel ø11 mm,49 briljanten 0.73ct.W/SI,en champagne kleurige briljanten3.32 ct,, 16 gr.
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), voorover liggend naakt. 100x70cm. Cond.: Uitstekend
Sluiting GG750/000 voor parels bezet met briljanten 3.07ct TW/VSI, 4.8 gr.
Briljant-maansteen hanger GG750/000, maansteen 86.25 ct.en 561 briljanten samen 4.02 ct.W/SI, 300gr.
Sluiting WG750/000 bezet met 138 briljanten 3.14ct TW/VSI. Kogelvorm 5 gr.
Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm
Ring WG750/000, ø56 met 2 ovaal gefac.aquamarijnen 7.32ct in zeer goede kleur, en briljanten 1.0ct TW/VSI,en zwarte briljanten 1.58ct. Bijzondere goudsmeed kunst., 23.1 gr
Memory ring RG750/000, ø56,rondom bezet met 50 diamant baquettes 2.0ct.TW/VSI, 4.6 gr.
Slangenring GG750/000, ø56 met briljanten 2.19 ct W/VSI en 2 smaragden 0.04ct. als ogen, 11.8 gr.
Eikenhouten met pallisander kussenkast. Holl. barok. ca. 1700
188x172x64cm.
Wortelnoten dubbelgebogen vitrinekast in Oud-Hollandse stijl ca 1930
Wortelnoten vitrinekast in oud Hollandse stijl ca 1950. 2,25x1,75x0,45cm.
Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm
Evert Moll, olieverf op linnen, Rotterdamse haven, 1878-1955 Den Haag, 49x39cm
Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw
acryl op paneel, Lilian Luiten, staand naakt, cond.Uitstekend, 50x70cm
Albertus Verhoesen, Olieverf op paneel, 1806-1881 Utrecht. 13,5x7cm. Cond.: U Voortstellend: pluimvee bij ruïne.
Hanger WG750/000 met blauwe agaat gem in hart vorm 30x30 en briljanten 0.97ct W/SI, 19.5 gr.
Memory ring WG750/000,ø57,rondom bezet met diamant baquettes 1.80 ct.W/VSI, 4.7 gr.