Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

01. Septemberveiling 2009

Versteigerung am Freitag, 25. September 2009 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 ingekleurde Franse modeprenten
Startpreis 125 EUR

3 ingekleurde Franse modeprenten, 22x28cm.

Schilderij R. Deggen
Kein Mindestpreis

gesig. R Deggen, vrouw met paard

3 Engelse prenten
Kein Mindestpreis

Drie ingelijste Engelse prenten 18x24cm.

J. du Rien
Startpreis 50 EUR

J. du Rien, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs,cond.Goed, 40x50cm

Dispo
Ergebnis: 75 EUR

Olieverf op paneel, Dispo, stadsgezicht. 13x18cm

tekening
Ergebnis: 15 EUR

Oosterse tekening op papier, onduidelijk gesigneerd.16x24cm.

Schilderij A. Karssen
Startpreis 660 EUR

Anton Karssen, olieverf op linnen, Hollandse school, stadsgezicht,cond.uitstekend,40cmx50cm

6 etsen
Kein Mindestpreis

6 etsen

Aquarel James Hardy
Startpreis 1.250 EUR

Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.

Schilderij Brolsma
Startpreis 110 EUR

gesig. Brolsma, olieverf op paneel, strandgezicht, hollandse school 14x11cm

Schilderij H. Hulk
Startpreis 1.000 EUR

gesigneerd H. Hulk, olieverf op linnen, bomschuiten op strand.cond.redelijk,43cmx35cm

Oude landkaart
Ergebnis: 60 EUR

Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm

Schilderij Markestein
Startpreis 660 EUR

gesigneerd Markestein (pseudoniem Knikker), olieverf op linnen, landschap met eenden cond.uitstekend,30x40cm

Schilderij J.F. Hulk
Startpreis 1.750 EUR

Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm

Schilderij J. Remmelenkamp
Startpreis 100 EUR

"Hooimijten in de winter", olieverf op triplex, gesigneerd r.o. J. Remmelenkamp.58.5x37.5cm Goed

J. Akkeringa
Startpreis 800 EUR

Schilderij, "Moeder met drie kinderen aan zee", olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder J. Akkeringa doch een vervalsing van later datum (plm 1965). Ingelijst in een originele vergulden Heijdernrij...

Schilderij Fred Arends
Startpreis 700 EUR

Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend

J.Mels
Startpreis 100 EUR

Abstract gesign.J.Mels (1899-1974) in passepartout. 30x20cm

F.J.D. Boers,
Startpreis 125 EUR

Aquarel, F.J.D. Boers, 1914- Belgie, voorstellend : Frans landschap, cond.: uitstekend, 24x35cm.

portret Juliana
Startpreis 2.000 EUR

Olieverf op linnen, portret Juliana, Lambertus Geffen (1876-1957 Den Bosch). 148x110cm. Cond.: U

Schilderij eenden aan de waterkant
Startpreis 50 EUR

Schilderij eenden aan de Waterkant, 40x50 cm

Pieter Scheen
Ergebnis: 250 EUR

Lexicon Pieter Scheen, druk 1969 plus aanvulling

H. Schallenberg
Startpreis 350 EUR

Olieverf op linnen, Polderlandschap, Huibert Schallenberg (Delft 1883). 30x40cm. Cond.: U

Pieneman
Startpreis 2.000 EUR

Schilderij op paneel, voorstellende strandtafereel, N. Pieneman, 1844. incl. map met fotomateriaal. 28x23,5cm.