Engelse eikenhouten schuine klep secretaire ca. 1820. Onder met 4 lades, binnenwerk met 8 laden en een ingelegd deurtje 107x102x58cm.
Massief eikenhouten Noord-Duitse schuine klepsecretaire met glasopstand ca. 1860. Binnenwerk met 7 laden. Bovenstuk met kroon 218x102x50cm.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw decor (bruggetje met bloemen). 1x Gelijmd en 1x met haarscheur ø22cm. Cond.: G
Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G
Decoratieve jugendstil klok, Frankrijk ca. 1900, compositie groen gepatineerd,aan voorkant een staande jugendstil dame. Wijzerplaat met witte emaille cartouches voorzien van kobaltblauwe Romeinse cijf...
Antieke grote Duitse gewichten regelateur van notenhout. Gemonogrammeerd Verso ca. 1890 112x42x18cm. Cond.: G
Vier Biedermeier stijl kersenkleurige stoelen met gezwart snijwerk en goudkleurig gedecoreerd ca. 1920 88x45x44cm. Cond.: G
Ring WG 585/000 bezet met ronde en ovale gefacceteerde saffieren, 3.0 crt. in goede kleur en 10 diamanten 0.05crt. W/SI ø 53, 6.0 gr.
Prachtige antieke Engels zilveren theebus 925/000 ca. 97gr. Cond.: U
Zilveren presenteerdoos met opstaande bewerkte rand 925/000 ca. 519gr. 3,5x20,5x10cm. Cond.: U
Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.
Wim van Norden (1883 Amsterdam), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met boerderij en figuren 60x80cm. Cond.: U
Antieke 3-delig Frans pendulestel, ca. 1890, met een beeld "Danse par Ruchot". Groen marmer met compositie en een emaille wijzerplaat. Beschadigd compositie (wel aanwezig) 74x37x21cm. en 2 bokaal vaze...
Grote antieke dekenkist 18e eeuw rijkelijk uitgewerkt met 2 laden, floraal motief. SLot afwezig 80x156x56cm. Cond.: G
Zes vroeg Biedermeier mahoniehouten stoelen Hollands ca. 1810. Licht gebogen poten met Empire stijl rugleuning. Massief mahonie 86x49x52cm. Cond.: G
5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G
Engelse mahoniehouten spiegel buffetkast ca. 1910. Onderstel met 7 lades waarvan 5 met wortelnoten zijn belijmd. De andere twee hebben snijwerk. Bovenstuk met 4 facetgeslepen spiegels, pilaren en kroo...
Antieke Engelse mahoniehouten secretaire met schuine klep ca. 1910 in zeer goede staat. Binnenwerk met lades en vakverdeling 102x76x42cm. Cond.: U
Meissen soepterrine "Veldbloemen" , met putti op deksel.gerestaureerd 27x35x24cm. Cond.: G
Grote Kosta Boda glazen schaal met bladgoud decor, design Ulrica HV/M 26xø28cm. Cond.: U
Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.
Massief eikenhouten Mechels dressoir met opzet en leeuwekoppen. Front compleet besneden, 4 deuren en 2 lades. Tevens een klein nisje 121x158x59cm. Cond.: R-G
Bert Henry Bolink ca. 1900 (Deventer 1876 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met boerin en kippen 44x55cm. Cond.: G
Grote rijkbewerkte Italiaanse notenhouten vitrine opzetkast 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. Rococo stijl, de opzet heeft speciaal gebogen glas in de zijdelen 216x182x41cm. Cond.: U
Grote bronzen Jugendstil brievenstandaard in de vorm van een vrouw die bladzijden omslaat. gesigneerd Fery 20e eeuw 38x27x22cm. Cond.: G
Gasteiger ca. 1930 Duitse school, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 41x57cm. Cond.: R
Hollandse eiken kast ca. 1900 met mooie panelen in de deuren (opgelegd) 235x165x62cm. Cond.: G
Chine de Commande porseleinen schenkkannetje 18e eeuw. Handbeschilderd met figuren (miniem chipje deksel) 12,2x9,7x7cm. Cond.: G
Prachtige zilveren 4-armige kandelaar, Duitsland. 835/000, 578 gr. 18x19x19cm. Cond.: U
100 Kina (Papua New Guinea) gouden munt uit 1975 in proof conditie. 900/000, 9,57 gram. Geheel met originele doos en certificaten. Cond.: Proof
Twee gouden munten van 300 gulden uit 1980 van de Nederlandse Antillen. Munten zijn 900/000 en wegen per stuk 5,04 gram.
Twee gouden munten van 300 gulden uit 1980 van de Nederlandse Antillen. Munten zijn 900/000 en wegen per stuk 5,04 gram.
Grote zware kluis gemaakt door de firma G. van Berkel te Gouda ca. 1990 in zeer goede staat. Met origineel slot en sleutel 103x59x76cm. Cond.: U
Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G
22 Delen Herend porselein Hongarije. 17 Borden ø23cm. 1x Botervloot 11xø18cm. 3x Vleesschalen (36x26cm. 32x29cm. en 36x16cm.) en 1x Juskom 9x16x24cm.
19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G
Antieke 1-gewichts regelateur zwartgekleurd, Weens model met aan de zijkant glas, ongesigneerd ca. 1870 105x27x14cm. Cond.: G de darm van de gewicht ophaging is geknapt.
Hollandse eikenhouten Empire schuine klepsecretaire ca. 1820 met 2 grote lades en 2 kleine lades. Binnenwerk met 4 lades, 1 deurtje en 2 geheime vakjes. Groen lederen blad 108x94x47cm.
Grote Weense porseleinen sierschotel ca. 1890 met decor van bladgoud, bloemen en figuren met putti. Gesigneerd J.N.H. (Oostenrijk) ø34cm. Cond.: U
Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.
Zilveren gedreven beker, gegraveerd met Joodse ster, ca. 1900, ca.180gr. 14,5xø8cm.
Kristallen Hollands ovale theebus met zilveren deksel voorzien van bloemmotief. 835/000 8x9x7,5cm. Cond.: U
Gouden zakhorloge ca. 1920 585/000 van het merk Lepina ø4,8cm. Origineel Cond.: G
Jan Knikker junior (Leiden 1911 - ), olieverf op linnen, Zuidhavenpoort Zierikzee 24x18cm. Cond.: G
Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas eind 19e eeuw. Bijzonder rijk gedecoreerd met 3 plaquettes met landschappen en florale motieven 47xø27cm. Cond.: U
Twee Empire -stijl vazen van koper met zwart metaal 20e eeuw in zeer goede staat 63xø22cm. Cond.: U