Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Fam Rose schaaltje
Ergebnis: 25 EUR

Chinees aardewerken Fam Rose schaal op voet 20e eeuw 6x26x20cm. Cond.: G

8 Oude sierborden
Ergebnis: 25 EUR

8 Oude sierborden met landschappen 20e eeuw, waaronder Schwabap ø25cm. Cond.: G

Rosenthal vaasje
Ergebnis: 25 EUR

Porseleinen vaasje van Rosenthal Group Germany. Handbeschilderd met bloemen door A. Rolli 20e eeuw 15xø9cm. Cond.: G

2 Kastkommen
Ergebnis: 25 EUR

Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G

Glazen zeearend
Ergebnis: 25 EUR

Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U

Platelen pijpvaas
Ergebnis: 25 EUR

Gouds platelen pijpvaas, gemerkt Assavo 830 Gouda Holland 20-er jaren. Rand met chipjes en restauratie 25,5xø11cm. Cond.: R-G

Kristallen tambouret
Ergebnis: 25 EUR

Ruit kristallen tambouret ca. 1900 ø28cm. Beschadigd Cond.: R

6 Delen porselein
Ergebnis: 25 EUR

6 Delen porselein. 2 Chinese kastkommen met rozendecor. 1x Engels aardewerken bord. 1x Delfts bord met gemeentewapen. 1x Bord met bloemdecoratie 1x Chinees bord in de stijl van de 18e eeuw. Cond.: G

Delfts bont bord
Ergebnis: 25 EUR

Keramisch Delfts bont bord 17e-18e eeuw, diverse scheuren Cond.: M

2 Porseleinen vaasjes
Ergebnis: 25 EUR

Twee porseleinen vaasjes 2e helft 20e eeuw. 1x Royal Kopenhagen "Fayance", polychroom bloemdecor 14cm. 1x Bing & Gröndahl met bruin bloemdecor 12cm.

Porseleinen beeld, zwerver
Ergebnis: 25 EUR

Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.

Doos houtsnijwerk
Ergebnis: 24 EUR

Doos houtsnijwerk Afrika etc. 20e eeuw Cond.: G

5 Delen Boheems kristal
Ergebnis: 23 EUR

5 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Bonbonniere, 1 koekjesschaal, 1 dekselbakje in hartvorm, 1 bolle vaas en 1 dekselpot 9-21cm. Cond.: G

10 Cent 1904 (PR-)
Ergebnis: 22,5 EUR

Munt van 10 cent uit 1904 in PR- conditie.

1/2 Gulden 1910
Ergebnis: 22,5 EUR

Munt van 1/2 gulden uit 1910 in ZF (of betere) conditie.

30 Munten 1855-1945 (Ned. Indië)
Ergebnis: 22,5 EUR

Dertig munten uit Nederlands Indië. 1x 1/20 gulden 1855 (PR-). 3 Munten van 5 cent uit 1913 (PR+), 1921 (ZF) en 1922 (ZF+). 26 Munten van 1/10 gulden uit 1856 (ZF), 1857 (ZF), 1858 (ZF+), 1893 (ZF-), ...

Junghans klok
Ergebnis: 22,5 EUR

Junghans wekkerklok 70-er jaren met batterijfunctie in messing kast 14x25x6cm. Cond.: U

Kunziet ketting
Ergebnis: 22 EUR

Kunziet ketting L.44 cm., magneet sluiting zilver 925

Doos diversen
Ergebnis: 22 EUR

Doos diversen; barometers, tin, etageres etc Cond.: G

ECU munt 1979
Ergebnis: 22 EUR

Zilveren (925/000) Ecu munt uit 1979 40gr. In proof conditie

2 Munten 1 cent 1907-1913
Ergebnis: 22 EUR

Twee munten van 1 cent uit 1907 (ZF+) en 1913 (P).

1 Gulden 1913
Ergebnis: 22 EUR

Munt van 1 gulden uit 1913 (Nederland) in ZF (of betere) conditie.

2 Munten 10 gulden
Ergebnis: 22 EUR

Twee munten van 10 gulden (Nederland) uit 1970 en 1973 in goede conditie.

Gobelin
Ergebnis: 21 EUR

Antieke Franse gobelin ca. 1900 met figuren bij nacht 179x67cm. Cond.: G

2 Munten Hollandia "Duit" 1734-1739
Ergebnis: 21 EUR

2 Munten Hollandia "Duit" 1734-1739

2 Silverplated flessenbakken
Ergebnis: 20 EUR

Twee zilverkleurige flessenonderzetters 20e eeuw ø11cm. en ø15,5cm. Cond.: G

Vaas met zilv. voet
Ergebnis: 20 EUR

Geslepen kristallen bloemvaasje met gelobte kraag en sterling zilveren voet. 50-er jaren 26xø5,5cm. Cond.: U

Divers zilver etc.
Ergebnis: 20 EUR

Divers zilver etc.

Bestek in koffer
Ergebnis: 20 EUR

Vierdelig bestekset in cassette, metaal vernikkeld met 2 verschillenbde visscheppen. Allen met bloemmotief gegraveerd 22-29,5cm.

3-Rijig parel/onyx collier
Ergebnis: 20 EUR

3-Rijig collier van kweekparels en onyx . L. 45-50 cm. Sluiting zilver 925/000

Parel collier/hart
Ergebnis: 20 EUR

Creme kleurige barock kweekparel collier L.45 cm.,waaraan een zilveren kliphanger in de vorm van een hart, sterling zilver 925/000,bezet met zirkonias. ø 12.5 mm.

Collier granaat
Ergebnis: 20 EUR

Collier zilver 925/000 met een granaat cabochon en 4 granaatbolletjes. L.45cm.ca. 6.25 gr.

Medaillon ketting
Ergebnis: 20 EUR

Ketting zilver 925/000 waaraan een medaillon in de vorm van een hart, bezet met robijn,citrin,peridot,amethist,aquamarijn en bergkristal. hart 24x32 mm.,L.ketting 45 cm., Totaalgew.ca.10.9gr.

Gesigneerd Kleyn
Ergebnis: 20 EUR

Gesigneerd Kleyn, olieverf op paneel, wintergezicht 18x24cm. Cond.: G

Stilleven 50-er jaren
Ergebnis: 20 EUR

Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U

2 Strandgezichtjes
Ergebnis: 20 EUR

Pendant 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 7x10cm. Cond.: G

Schilderij, bootje op meer
Ergebnis: 20 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bootje bij avond 18x24cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 20 EUR

Duncan 20e eeuw, olieverf op linnen, impressionistisch landschap penseelvoering 60x90cm. Cond.: U

Aquarel met fles en fruit
Ergebnis: 20 EUR

Gesigneerd Jac. K.31 (Jac. Koeman?), aquarel op papier, stilleven met glas en fruit 34x44cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Ergebnis: 20 EUR

T. van Est 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk en druiven 24x30cm. Cond.: U

Grote salonlamp
Ergebnis: 20 EUR

Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.

Petroleumcomfort
Ergebnis: 20 EUR

Antiek petroleumcomfort, ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G

Samovaar
Ergebnis: 20 EUR

Verchroomde Russische samovaar/kraantjeskan met originele stekker en warmte-element om water te verwarmen. 1984 36x25x25cm. Cond.: G

13 Messing dierenfiguren
Ergebnis: 20 EUR

13 Messing dierenfiguren 20e eeuw. Uil, eenden, spinnen etc. 3-17cm. Cond.: G

Cloisonne parfumflesje
Ergebnis: 20 EUR

Antiek Japans cloisonne parfumflesje ca. 1900 met origineel geurstaafje. Decor van figuren en bloemen 7xø3cm. Cond.: U

Deurklopper
Ergebnis: 20 EUR

Jugendstil kleurklopper ca. 1910, brons met reliefdekor. Bevestigd op een plank. Deurklopper H.16 cm.

Kerkkandelaar
Ergebnis: 20 EUR

Oude koperen kandelaar in barokstijl 20e eeuw 56x17x17cm. Cond.: U

2 Wandlampen
Ergebnis: 20 EUR

Twee bronzen wandlampen begin 20e eeuw 34x12x6cm. Cond.: G

2 Windlichten
Ergebnis: 20 EUR

2 Aardewerken windlichten met glazen stolpen 21e eeuw. Voet met bladdecor 37xø14cm. Cond.: G

4 Karbidlampen
Ergebnis: 20 EUR

Vier oude karbidlampen voor op de fiets begin 20e eeuw. 2 Glaasjes kapot 17-22cm. Cond.: G

Doos divers messing
Ergebnis: 20 EUR

Doos diversen van messing 20e eeuw Cond.: G

Doos divers koperwerk
Ergebnis: 20 EUR

Doos divers koperwerk 20e eeuw. Cond.: G

Rijtuig stoof
Ergebnis: 20 EUR

Antieke Engelse rijtuigenstoof eind 19e eeuw. koper met mahonie 15xø28cm. Cond.: U

Balinees vleesbestek
Ergebnis: 20 EUR

Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G

4 Delen verzilverd
Ergebnis: 20 EUR

Tafelset bestaand uit peper&zoutvaatjes met blauwe binnenbak, maggiehouder en een servethouder van Kelken silverplated Cond.: R-G

2 Bierkruiken
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude Duitse bierpullen van keramiek met tinnen deksel, gemerkt en genummerd 22-25cm. Cond.: G

4 Slakkenschaaltjes met tang
Ergebnis: 20 EUR

Vier metalen Inox Frankrijk slakkenschalen met tang 20e eeuw 16,5xø13cm. Cond.: G

Hanglamp
Ergebnis: 20 EUR

Messing hanglamp ca. 1970 met 8 brandpunten ø80cm. Cond.: G

Tropisch houten schaal
Ergebnis: 20 EUR

Tropisch houten schaal. Handwerk van Jan van Tol en Spijk Nederland. 1929 Rijswijk. ø34cm. Cond.: U

Zoutkist
Ergebnis: 20 EUR

Zoutkist Nederland, 20e eeuw,donkergebeitste kist met zadeldak,kerf snijwerk en ijzerbeslag. 42x30x22 cm.

Biedermeier kistje
Ergebnis: 20 EUR

19e Eeuwse kistje, vermoedelijk voor thee begin 19e eeuw. Mahonie gefineerd, licht beschadigd 13,5x11,5x11,5cm. Cond.: G

Visitekaartjes houder
Ergebnis: 20 EUR

Tinnen visitekaartjeshouder ca. 1900. Reliëf afbeelding van een hondekop omringd met eikenbladeren versieringen. Linksonder gemonogrammeerd 17x10x2cm.

Deurklopper Jugendstil
Ergebnis: 20 EUR

Jugendstil bronzen deurklopper bevestigd op een houten plank.L.. 34 cm.

Deurklopper Jugendstil
Ergebnis: 20 EUR

Jugendstil bronzen deurklopper, bevestigd op een eikenhouten plank. L. 34cm.

Mahonie koetsstoof
Ergebnis: 20 EUR

Antieke koetsstoof ca. 1900 met messing en mahonie, vermoedelijk Engeland 13xø27cm. Cond.: G

Citer
Ergebnis: 20 EUR

Houten Citer ca. 1900, zwart gelakt met ploychroom bloemdecor. Embleem van een adelaar met de titel "Bestes Fabrikat". Diverse gebruikerssporen, mist de zijkanten, achterkant met spanningsscheuren. 56...

Doos met 14 tafelkleden
Ergebnis: 20 EUR

Doos met ca. 14 opengewerkte tafelkleden.

2,5 Cent 1914 (PR)
Ergebnis: 20 EUR

Munt van 2,5 cent uit 1914 in PR conditie

10 Cent 1903 (PR)
Ergebnis: 20 EUR

Munt van 10 cent uit 1903 in PR conditie

10 Cent 1914 (FDC)
Ergebnis: 20 EUR

Munt van 10 cent uit 1914 in FDC conditie.

11 Munten 10 cent 1919-1941
Ergebnis: 20 EUR

Elf munten van 10 cent uit 1919 (ZF/P), 1928, 1930 (ZF), 1934 (ZF), 1935, 1936 (PR), 1937 (PR), 1938, 1939, 1941 (P/FDC), 1942 (Palm P)

25 Cent 1914 (ZF)
Ergebnis: 20 EUR

Munt van 25 cent uit 1914 in ZF conditie.

1/2 Gulden 1907
Ergebnis: 20 EUR

Munt van 1/2 gulden uit 1907 in ZF (of betere) conditie.

1/2 Gulden 1908
Ergebnis: 20 EUR

Munt van 1/2 gulden uit 1908 in ZF (of betere) conditie.

1 Gulden 1907
Ergebnis: 20 EUR

Munt van 1 gulden uit 1907 (Nederland) in ZF (of betere) conditie.

1 Gulden 1915
Ergebnis: 20 EUR

Munt van 1 gulden uit 1915 (Nederland) in ZF (of betere) conditie.

8 Munten "2 Stuivers" 1722-1793
Ergebnis: 20 EUR

8 Munten "2 Stuivers" 1722-1793

10 Munten 1/4 gulden 1917-1945 (Ned. Indië)
Ergebnis: 20 EUR

Tien munten van 1/4 gulden (Nederlands Indië) uit 1917 (P/FDC), 1921 (P/FDC), 1930 (PR-), 1937 (FDC), 1938 (FDC), 1939 (PR), 1941P (FDC), 1941SF/P (FDC-), 1942 (FDC) en 1945 (FDC)

3 Tabbladen met diverse Nederlandse munten
Ergebnis: 20 EUR

Drie tabbladen met 51 Nederlandse munten, waaronder 3 Munten van 5 gulden uit 1988, 1989 en 1991. 3 Rijksmuntpenningen uit 1977, 1978 en 1979. 4 Statenstuivers uit 1981. 12 Herdenkingsstuivers en dive...

Fünf Mark 1874
Ergebnis: 20 EUR

Munt van Fünf Mark uit 1874 Duitland.

Fünf Mark uit 1893
Ergebnis: 20 EUR

Munt van Fünf Mark uit 1893 Duitland.

Art Deco klokkenstel
Ergebnis: 20 EUR

Antiek Art Deco klokkenstel 3-delig (België) 22x26x7cm. en 19x7x13cm. Cond.: G

Notenhouten wijntafeltje
Ergebnis: 20 EUR

Notenhouten wijntafeltje in Engelse stijl 20e eeuw. Leder op geschulpt blad 52x34x34cm. Cond.: U

Hollandse hangvitrine
Ergebnis: 20 EUR

Oude Hollandse hangvitrine van eikenhout 20e eeuw met mooi ornament 62x68x13cm. Cond.: G

Ovale tafel, modern/klassiek
Ergebnis: 20 EUR

Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.

Eiken bijzettafel
Ergebnis: 20 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met 2 etages ca. 1890, Grunderzeit Duitsland 75x66x45cm. Cond.: G

5 Delen imari
Ergebnis: 20 EUR

Vijf delen imari porselein 19e eeuw. 3 Delen met lichte beschadiging 3x15cm. en 2x12cm. Cond.: R

2 Chinese vaasjes
Ergebnis: 20 EUR

Twee Chinese porseleinen vaasjes met bloemdecor ca. 1900 17xø7cm. Cond.: G

Vaas, geel glas
Ergebnis: 20 EUR

Zware glazen vaas, mondgeblazen 20e eeuw 16xø25cm. Cond.: G

2 Kaarskandelaars
Ergebnis: 20 EUR

Twee keramiek kandelaars "De Porceleyne Fles", gemaakt ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan Fa. Stork Hengelo 18xø9,5cm. Cond.: G

3-Delig kaststel, Makkum
Ergebnis: 20 EUR

Klein miniatuur 3-delig Makkums kaststelletje 20e eeuw geheel gedecoreerd met bloemen 9,5cm. hoog Cond.: G

2 Delfts blauwe borden
Ergebnis: 20 EUR

2 Grote Delfts blauwe borden van Petrus Regout met voorstelling van Hollands polderlandschap in de zomer en winter. Naar ontwerp van J. Sonneville midden 20e eeuw ø40cm. Cond.: G

4 Chinese schotels
Ergebnis: 20 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese blauwe schoteltjes gedecoreerd met bloem- en takmotief. Bordjes hebben randschade ø14cm. Cond.: R

Kristallen vaas en karaf
Ergebnis: 20 EUR

Kristallen vaas en karaf 20e eeuw, amandelgeslepen 16xø16cm. en 18xø11cm. Cond.: G

Sierplaquette
Ergebnis: 20 EUR

Grote Delfts blauwe sierplaquette ca. 1900 Holland. Met voorstelling van een schilder van de Haagse school 45x32,5x2cm. Gerestaureerd Cond.: G

Makkums bordje
Ergebnis: 20 EUR

Porseleinen Makkums bord met bont bloemendecor 20e eeuw Holland. WKP. ø17cm. Cond.: G