Diese Webseite verwendet Cookies

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Delftsbonte borden
Startpreis 100 EUR

3 Borden, Royal Goedewaagen
Startpreis 20 EUR

3 Aardewerken borden 20e eeuw van Royal Goedewaagen. Lente, zomer en herfst ø24cm. Cond.: G

4 Borden, Holand
Startpreis 20 EUR

4 Aardewerken borden 20e eeuw. Holland Blau (Franz Ant Mehlen Bonn Rhein) ø26cm. Cond.: G

Porseleinen dekseldoos
Startpreis 20 EUR

Antiek porseleinen dekseldoosje gedecoreerd met een landschap met figuren. gesigneerd Angelica Kauffman (Duitsland) 8xø13cm. Cond.: G

6 Delen porselein
Ergebnis: 25 EUR

2 Delftsblauwe vazen
Startpreis 60 EUR

Twee Delftsblauwe knobbelvazen midden 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en bloemen. 1 Voet beschadigd 47xø20cm. Cond.: G

Royal Albert serviesje
Startpreis 75 EUR

19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Cond.: G

Imari bord ø17,5cm.
Startpreis 10 EUR

2 Imari vazen, kraagrand
Startpreis 40 EUR

Imari kom
Startpreis 20 EUR

19e Eeuwse imari kom met geschulpte rand. Gedecoreerd met landschapsdecor en bloempot met bloemen. 1 Chip aan de rand 9,5xø22cm. Cond.: G

2 Imari dekselvazen
Ergebnis: 85 EUR

Imari bord ø21,5cm.
Startpreis 10 EUR

Imari bord ø24,5cm.
Ergebnis: 30 EUR

Japans gouds imari bord 18e eeuw, gedecoreerd met bloemen op een vaas. De rand gedecoreerd met bloemen. Rand met chipje en haarlijnen ø24,5cm. Cond.: R-G

Imari bord ø31cm.
Startpreis 10 EUR

4 Borden
Ergebnis: 20 EUR

Porseleinen schemerlamp
Ergebnis: 55 EUR

Delfsblauwe blokfluit
Startpreis 50 EUR

Delftsblauwe keramiek fluit met monogram 20e eeuw. Blauw handbeschilderd met bloemen 50xø3cm. Cond.: U

Tegeltableau met spreuk
Startpreis 40 EUR

Handbeschilderd tegeltableau met middeleeuwse figuren, waarschijnlijk Delft 20e eeuw. "Een ander heeft altijd de schult, geen mensch en siet sijn eygen bult"

Goebel vogel
Ergebnis: 40 EUR

Exotische vogel in Art-deco stijl, Goebel 1984, gesign. Selim., modelnr. 38 938 25, H. 26 cm.

5 Bordjes
Startpreis 30 EUR

5 Oude Delfts blauwe borden (aardewerk) 20e eeuw. 1xø24cm 2xø30cm. 1xø21cm. en 1xø29cm. Cond.: G

Theekan
Startpreis 30 EUR

Theekan, w.Gerbing und Stephan,Bodenbach, Böhmen, ca. 1900, rondom een bloemenrand, rood-bruin van kleur, metalen hengsel met riet aan leeuwekoppen bevestigd. H.27 cm.

2 Tegeltjes
Startpreis 10 EUR

Twee oude wandtegels 20e eeuw. 1x Replica 17e eeuwse tegel van Pottershuis de Swaen (13,2x13,2cm.). 1x Makkum tegel met vogel. (13,5x13,5cm). Cond.: G

Delfts kaststel
Startpreis 100 EUR

3-Delig porseleinen kaststel 20e eeuw Holland "Porseleine Fles Delft". Handbeschilderd 30,5xø17cm. en 21xø14cm. Cond.: U

Schaal Teruel
Kein Mindestpreis

Schaal, Teruel, 2e helft 20e eeuw, ontwerp: Domingo Punter, en gesign. Kleine glazuur beschadiging. ø 16cm.

Schaaltje, kan, bonbonniere
Startpreis 25 EUR

3 Deel keramiek,Trojan
Kein Mindestpreis

3 Deel keramiek, Trojan, Bulgarije, 2e helft 20e eeuw, Vaas H.21 cm., 2 asbakken 14x ø9 cm.

Delftsblauwe kan
Startpreis 25 EUR

Bierkruik
Startpreis 150 EUR

Bierkruik in de vorm van monnik, aardewerk, gedat.1878, met tinnen tussenrand. Dekselring gedat.+gemon. H 16.5 cm.

4 Aardewerk schalen
Startpreis 50 EUR

Porseleinen beeldje
Startpreis 100 EUR

Porseleinen figuur, Hutschenreuter, midden 20e eeuw, merk 1955-69, voorstellend: Na het baden. Gesign.: Karl Tutter, H. 17.5 cm.

Kristallen tambouret
Startpreis 40 EUR

Ruit kristallen tambouret ca. 1900 ø28cm. Cond.: U

12 Kopjes
Ergebnis: 400 EUR

Jugendstil bierkruik
Startpreis 90 EUR

Duitse bierkruik ca. 1900, Glas rondom geslepen, met opschrift : Zur fr.Erg. von A.F.d.1.4.1854-1904.Tinnen deksel. H. 20 cm.

Melkkannetje
Ergebnis: 225 EUR

Porseleinen beeld
Ergebnis: 100 EUR

Trekpotje
Ergebnis: 450 EUR

2 Glazen schalen, Jugendstil
Startpreis 120 EUR

Paar jugendstill glasschalen, ca.1900, melk-licht blauw, Ø12 cm.

21 Delen eierschaal porselein
Startpreis 40 EUR

Glazen vaas
Startpreis 20 EUR

3 Kop & Schotel
Startpreis 25 EUR

3 Kopjes en 1 schoteltje 18e eeuw, familie rose met bloemmotief, onder glazuur beschildering 2 kopjes gaaf/gerestaureerd, schotel met minimale chip en haarscheurtje.

Imari bord
Startpreis 30 EUR

Japans imari bord ca. 1880 met landschapsdecor ø22cm.

Chinees trekpotje
Ergebnis: 150 EUR

Kutanie bord
Ergebnis: 50 EUR

Groot Japans kutani bord ca. 1900. Polychroom emaille beschilderd met personen in landschap, oude haarscheuren ø36cm.

Bisquit groep
Ergebnis: 40 EUR

Bisquit porseleinen groep met 5 figuren ca. 1900, ongemerkt met minime beschadigingen 25x27x15cm. Cond.: G

2 Borden
Startpreis 30 EUR

Twee Chinese borden begn 20e eeuw. 1x Keramiek met spiralen en glazuur ø30cm. 1x Porseleien met diermotief ø27cm, haarscheur.

Chine de commande, kom
Ergebnis: 60 EUR

Chine de Commande kom 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schepen, 2 haarscheuren.

Rosenthal verzamel bord
Startpreis 30 EUR

Delfts bont bord
Ergebnis: 25 EUR

Majolica bord
Startpreis 30 EUR

Majolica sierbord 19e eeuw polychroom beschilderd met golfende rand, haarscheur ø24cm.

5 Chinese miniaturen
Ergebnis: 200 EUR

KPM mosterdpotje
Ergebnis: 30 EUR

KPM mosterdpotje met deksel en schotel ca. 1920. Gele ondergrond met polychrome bloembeschildering H.: 11cm.

3 Delen keramiek
Ergebnis: 20 EUR

Vogel
Startpreis 35 EUR

Porseleinen mees op een tak, Rudolfstadt 2e helft 20e eeuw, polychroom beschilderd. 10cm.

Theekan + kop & schotels
Startpreis 10 EUR

Glazen vis
Ergebnis: 40 EUR

Glazen vis op ronde sokkel, van Muranoglas 2e helft 20e eeuw. Kleurloos glas met goudkleurige insmelting en blauwe staart, minimale beschadiging H.: 31cm.

Keramiek bord
Startpreis 15 EUR

18e Eeuws keramisch bord Holland ø23cm. Randbeschadigingen Cond.: R

Doos kristal & glaswerk
Startpreis 10 EUR

Doos kristal & glaswerk 20e eeuw Cond.: G

Meissen bord
Startpreis 150 EUR

Meissen bord 2e helft 20e eeuw, (2de keus), polychroom beschilderd met in het midden een"Rote Rose" buitenste rand goudkleurig Ø 29 cm.

Meissen bord
Startpreis 180 EUR

Meissen bord 2de helft 20e eeuw,in het midden met bloemen beschilderd buitenste rand cartouches met bloemenreliëfs op kobalt blauwe ondergrond. met goudversiering. Ø 28 cm.

Meissen bord
Startpreis 150 EUR

Meissen bord 2de helft 20e eeuw, opengewerkte rand. Bord is beschilderd met "Rote Rose" en goudkleurige rand. Ø29 cm.

Jardiniere keramiek
Startpreis 30 EUR

Ovale keramiek jardiniere, Frankrijk ca. 1910. Gesigneerd G(ilbert) Metenier. Spits toelopende handgrepen aan de zijkant. Buitenkant deels geribt. Bruin-blauw gekleurd 22cm.

Vaas keramiek
Startpreis 30 EUR

Keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw, lila kleurig met groen bladdecor. In de bodem kyrill.gesign.:Abramcewa
H. 22 cm.

KPM schaal
Startpreis 20 EUR

Rechthoekige schaal, K.P.M. Berlin, 1e helft 19e eeuw, zwiebelmuster( uien)motief. Aan een hoek licht beschadigd. L.28.5 cm.

Dekseldoos pors.
Ergebnis: 15 EUR

KPM beeldje
Ergebnis: 40 EUR

KPM beeldje van een man in klederdracht. ca. 1910, ontwerp 1786. Stok mist 17cm.

2 Deel Hutschenreuter
Ergebnis: 26 EUR

Twee delen Hutschenreuther. 1 Vaas 23cm. en 1 suikerpotje 16cm. Omlopend goudkleurig vogeldecor, model 605208

Glazen vaas Studio
Startpreis 25 EUR

7 KPM kerstborden
Startpreis 30 EUR

Dekseldoos pors.
Startpreis 15 EUR

Puto porselein
Startpreis 30 EUR

Porseleinen putto op een bol, Unterweissbach, gemerkt 1943-59 met goudkleurige rand H.: 18,5cm.

Porseleinen uil
Startpreis 30 EUR

Bizon beeld Volkstedt
Startpreis 80 EUR

Porseleinen beeld van een bizon 1e helft 20e eeuw. Modelnr.: 7145. Polychroom beschilderd op ovale sokkel 24cm.

3 Chinese borden
Ergebnis: 45 EUR

Mocca setje
Startpreis 35 EUR

3-Delig mocca setje Thüringen 1e helft 20e eeuw. Kopje (6cm.) met portret van Napoleon. Allen met rijkelijke goudkleurige rand en parelrand.

Bokaal glas
Startpreis 40 EUR

Glazen bokaal 20e eeuw met rijk slijpdecor van vogels op bloeiende takken en decoratieve motieven H.: 19cm.

2 Deel glas
Startpreis 25 EUR

Glazen bon-bon dekselschaal op metalen goukleurig onderstel ø14 cm.H16 cm.en een groot glas op voet, geslepen goudkleurig bewerkt. H.17 cm.

2 Jugendstil vazen
Startpreis 40 EUR

Twee Jugendstil vazen ca. 1900 van oplaine glas. 1x Kleine ronde vaas met groene hals en decoratieve goudkleurige versieringen 13cm. 1x Vaas met oor gedecoreerd met bloemen en vlinders 18cm.

2 Porseleinen vaasjes
Ergebnis: 25 EUR

10 Deel Hutschenreuter
Startpreis 20 EUR

Meissen asbak
Ergebnis: 30 EUR

Japanse beker
Startpreis 20 EUR

Japanse beker van keramiek eind 19e eeuw, Banko. Voorstellend een zittende oude man voor een rieten vat met reliëfbloemen. Voeten afgebroken en enkele beschadigingen 13cm.

Porseleinen beker
Startpreis 20 EUR

Porseleinen beker Altwasser ca. 1900. Polychrome afbeelding van "Genesungsheim Hohenwiese i.R." H.: 9cm.

2 Schalen
Startpreis 100 EUR

Japans servies 3-deel
Startpreis 20 EUR

6 KPM borden
Startpreis 160 EUR

Zes doorbroken borden van KPM Berlijn 2e helft 19e eeuw. (1e keus). Polychrome beschildering van bloemen en insecten. 1 Beschadigd ø22cm.

2 Delfts blauwe borden
Startpreis 50 EUR

Porseleinen beeld Thuringen
Startpreis 80 EUR

Porseleinen beeldje Rusland
Startpreis 30 EUR

Kutani pijpvaasje
Startpreis 30 EUR

Kutani pijpvaasje, Japan, ca. 1910, met diverse bloemmotiefen aan de waterkant en vogels. Cond: G, H. 18 cm.

Imari bord
Startpreis 10 EUR

Japans imari bord ca. 1900, polychroom beschilderd met geisha's in een tuin.

Groot imari bord
Ergebnis: 100 EUR

Kapitale imari schotel
Ergebnis: 130 EUR

Kapitale imari schotel
Ergebnis: 100 EUR

Meissen bord
Ergebnis: 50 EUR

3 Keramiek borden
Startpreis 40 EUR

Drie keramiek borden. 1x Partenkirchen ca. 1930, gesigneerd Wilhelm Kagen "Springend hert" ø27cm. 1x Diepe schaal ø29cm. 1x bord met afbeelding van de heilige Antonius van Padua ø35cm.

2 Ovale imari borden
Ergebnis: 50 EUR