3 Aardewerken borden 20e eeuw van Royal Goedewaagen. Lente, zomer en herfst ø24cm. Cond.: G
4 Aardewerken borden 20e eeuw. Holland Blau (Franz Ant Mehlen Bonn Rhein) ø26cm. Cond.: G
Antiek porseleinen dekseldoosje gedecoreerd met een landschap met figuren. gesigneerd Angelica Kauffman (Duitsland) 8xø13cm. Cond.: G
Twee Delftsblauwe knobbelvazen midden 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en bloemen. 1 Voet beschadigd 47xø20cm. Cond.: G
19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Cond.: G
19e Eeuwse imari kom met geschulpte rand. Gedecoreerd met landschapsdecor en bloempot met bloemen. 1 Chip aan de rand 9,5xø22cm. Cond.: G
Japans gouds imari bord 18e eeuw, gedecoreerd met bloemen op een vaas. De rand gedecoreerd met bloemen. Rand met chipje en haarlijnen ø24,5cm. Cond.: R-G
Delftsblauwe keramiek fluit met monogram 20e eeuw. Blauw handbeschilderd met bloemen 50xø3cm. Cond.: U
Handbeschilderd tegeltableau met middeleeuwse figuren, waarschijnlijk Delft 20e eeuw. "Een ander heeft altijd de schult, geen mensch en siet sijn eygen bult"
Exotische vogel in Art-deco stijl, Goebel 1984, gesign. Selim., modelnr. 38 938 25, H. 26 cm.
5 Oude Delfts blauwe borden (aardewerk) 20e eeuw. 1xø24cm 2xø30cm. 1xø21cm. en 1xø29cm. Cond.: G
Theekan, w.Gerbing und Stephan,Bodenbach, Böhmen, ca. 1900, rondom een bloemenrand, rood-bruin van kleur, metalen hengsel met riet aan leeuwekoppen bevestigd. H.27 cm.
Twee oude wandtegels 20e eeuw. 1x Replica 17e eeuwse tegel van Pottershuis de Swaen (13,2x13,2cm.). 1x Makkum tegel met vogel. (13,5x13,5cm). Cond.: G
3-Delig porseleinen kaststel 20e eeuw Holland "Porseleine Fles Delft". Handbeschilderd 30,5xø17cm. en 21xø14cm. Cond.: U
Schaal, Teruel, 2e helft 20e eeuw, ontwerp: Domingo Punter, en gesign. Kleine glazuur beschadiging. ø 16cm.
3 Deel keramiek, Trojan, Bulgarije, 2e helft 20e eeuw, Vaas H.21 cm., 2 asbakken 14x ø9 cm.
Bierkruik in de vorm van monnik, aardewerk, gedat.1878, met tinnen tussenrand. Dekselring gedat.+gemon. H 16.5 cm.
Porseleinen figuur, Hutschenreuter, midden 20e eeuw, merk 1955-69, voorstellend: Na het baden. Gesign.: Karl Tutter, H. 17.5 cm.
Duitse bierkruik ca. 1900, Glas rondom geslepen, met opschrift : Zur fr.Erg. von A.F.d.1.4.1854-1904.Tinnen deksel. H. 20 cm.
Paar jugendstill glasschalen, ca.1900, melk-licht blauw, Ø12 cm.
3 Kopjes en 1 schoteltje 18e eeuw, familie rose met bloemmotief, onder glazuur beschildering 2 kopjes gaaf/gerestaureerd, schotel met minimale chip en haarscheurtje.
Groot Japans kutani bord ca. 1900. Polychroom emaille beschilderd met personen in landschap, oude haarscheuren ø36cm.
Bisquit porseleinen groep met 5 figuren ca. 1900, ongemerkt met minime beschadigingen 25x27x15cm. Cond.: G
Twee Chinese borden begn 20e eeuw. 1x Keramiek met spiralen en glazuur ø30cm. 1x Porseleien met diermotief ø27cm, haarscheur.
Chine de Commande kom 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schepen, 2 haarscheuren.
Majolica sierbord 19e eeuw polychroom beschilderd met golfende rand, haarscheur ø24cm.
KPM mosterdpotje met deksel en schotel ca. 1920. Gele ondergrond met polychrome bloembeschildering H.: 11cm.
Porseleinen mees op een tak, Rudolfstadt 2e helft 20e eeuw, polychroom beschilderd. 10cm.
Glazen vis op ronde sokkel, van Muranoglas 2e helft 20e eeuw. Kleurloos glas met goudkleurige insmelting en blauwe staart, minimale beschadiging H.: 31cm.
Meissen bord 2e helft 20e eeuw, (2de keus), polychroom beschilderd met in het midden een"Rote Rose" buitenste rand goudkleurig Ø 29 cm.
Meissen bord 2de helft 20e eeuw,in het midden met bloemen beschilderd buitenste rand cartouches met bloemenreliëfs op kobalt blauwe ondergrond. met goudversiering. Ø 28 cm.
Meissen bord 2de helft 20e eeuw, opengewerkte rand. Bord is beschilderd met "Rote Rose" en goudkleurige rand. Ø29 cm.
Ovale keramiek jardiniere, Frankrijk ca. 1910. Gesigneerd G(ilbert) Metenier. Spits toelopende handgrepen aan de zijkant. Buitenkant deels geribt. Bruin-blauw gekleurd 22cm.
Keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw, lila kleurig met groen bladdecor. In de bodem kyrill.gesign.:Abramcewa
H. 22 cm.
Rechthoekige schaal, K.P.M. Berlin, 1e helft 19e eeuw, zwiebelmuster( uien)motief. Aan een hoek licht beschadigd. L.28.5 cm.
KPM beeldje van een man in klederdracht. ca. 1910, ontwerp 1786. Stok mist 17cm.
Twee delen Hutschenreuther. 1 Vaas 23cm. en 1 suikerpotje 16cm. Omlopend goudkleurig vogeldecor, model 605208
Porseleinen putto op een bol, Unterweissbach, gemerkt 1943-59 met goudkleurige rand H.: 18,5cm.
Porseleinen beeld van een bizon 1e helft 20e eeuw. Modelnr.: 7145. Polychroom beschilderd op ovale sokkel 24cm.
3-Delig mocca setje Thüringen 1e helft 20e eeuw. Kopje (6cm.) met portret van Napoleon. Allen met rijkelijke goudkleurige rand en parelrand.
Glazen bokaal 20e eeuw met rijk slijpdecor van vogels op bloeiende takken en decoratieve motieven H.: 19cm.
Glazen bon-bon dekselschaal op metalen goukleurig onderstel ø14 cm.H16 cm.en een groot glas op voet, geslepen goudkleurig bewerkt. H.17 cm.
Twee Jugendstil vazen ca. 1900 van oplaine glas. 1x Kleine ronde vaas met groene hals en decoratieve goudkleurige versieringen 13cm. 1x Vaas met oor gedecoreerd met bloemen en vlinders 18cm.
Japanse beker van keramiek eind 19e eeuw, Banko. Voorstellend een zittende oude man voor een rieten vat met reliëfbloemen. Voeten afgebroken en enkele beschadigingen 13cm.
Porseleinen beker Altwasser ca. 1900. Polychrome afbeelding van "Genesungsheim Hohenwiese i.R." H.: 9cm.
Zes doorbroken borden van KPM Berlijn 2e helft 19e eeuw. (1e keus). Polychrome beschildering van bloemen en insecten. 1 Beschadigd ø22cm.
Kutani pijpvaasje, Japan, ca. 1910, met diverse bloemmotiefen aan de waterkant en vogels. Cond: G, H. 18 cm.
Japans imari bord ca. 1900, polychroom beschilderd met geisha's in een tuin.
Drie keramiek borden. 1x Partenkirchen ca. 1930, gesigneerd Wilhelm Kagen "Springend hert" ø27cm. 1x Diepe schaal ø29cm. 1x bord met afbeelding van de heilige Antonius van Padua ø35cm.