Antiek Franse kolompendule 19e eeuw van notenhout met inlegwerk. Vuurvergulde ornamenten en capitellen. Emaille wijzerplaat, uurwerk gemonogrammeerd G.A. 51x26x15cm. Cond.: G
Antiek bronzen Franse pendule ca. 1880 staande op een bronzen voet. Wijzerplaat van brons met emaille cartouches. Louis Quinze stijl 30x24x12cm. Cond.: U
Antieke Franse comtaise (stationsklok) ca. 1880, gesigneerd Beau Fils a Parnay. Originele wijzerplaat en harpslinger 135x28x15cm. Cond.: U
Vuurvergulde pendule 1e helft 19e eeuw met zittende edelman. Slinger mist H.: 44,5cm.
Antiek Jugendstil tafelklokje in de vorm van een staande vrijslinger "Original Junghans ca. 1900". Decor met vuurverguld Jugendstil motief. Eiken kast en emaille wijzerplaat 43x18x8cm. Cond.: U
Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met d...
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Pajot A. Monterezi. Voorstelling van een meisje bij bloemenvaas in Louis Quinze stijl 41x27x13cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860. Uurwerk gesigneerd Japy Fils. Voorstelling van een zittende dame die een hond voert 37x26x13cm. Cond.: U
Antieke Friese staartklok met eiken kast vroeg 19e eeuw. Originele beelden en beschildering op de wijzerplaat (wekkerstand) 130x35x21cm. Cond.: G
Kapitaal 3 delig klokkenstel, Frankrijk 1880, bronskleurig. Bestaande uit een klok op marmeren voet voorstellend een mucicerende dame met harp, en 2 bokaal vazen met engelen figuren.(dame mist stukje ...
Oude bronzen pendule ca. 1960 in de vorm van een olifant met een uurwerk en figuur op de rug (6,5kg.). Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches 41x31x16cm. Cond.: U
Decoratieve jugendstil klok, Frankrijk ca. 1900, compositie groen gepatineerd,aan voorkant een staande jugendstil dame. Wijzerplaat met witte emaille cartouches voorzien van kobaltblauwe Romeinse cijf...
Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U
Antieke Frans wandklok Oeil de Boeuf (koeienoog) ca. 1880 met emaille wijzerplaat en inlegwerk met parelmoer. Gesigneerd Ferdinand Grenier St. Germain des Fosses. Mist het glas ervoor. 62x59x15cm. Con...
Grote antieke Franse pendule ca. 1880 met emaille wijzerplaat (2 palmbladeren afgebroken), bronzen voet en figuren compositie 47x35x14cm. Cond.: G
Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met koper en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Antieke Frans comtaise ca. 1880 met emaille wijzerplaat en mooi uitgewerkte toog. Voorstelling van een jager met hond. Originele harpslinger 41x26x14cm.
Antieke grote Duitse gewichten regelateur van notenhout. Gemonogrammeerd Verso ca. 1890 112x42x18cm. Cond.: G
Antieke marmeren 3-delige klokkenstel, bestaande uit eenkolompendule ca. 1880 . waarop een bronzen leeuw (Neo Classisisme) 35x26x12cm. en 2 amfoor vormige vazen 27x11x9cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil pendule ca. 1910 gemaakt van smeedijzer en brons. Geheel origineel in uitstekende staat 25,5x11,5x9,5cm. Cond.: U
Antieke 1-gewichts regelateur zwartgekleurd, Weens model met aan de zijkant glas, ongesigneerd ca. 1870 105x27x14cm. Cond.: G de darm van de gewicht ophaging is geknapt.
Antieke 3-delig Frans pendulestel, ca. 1890, met een beeld "Danse par Ruchot". Groen marmer met compositie en een emaille wijzerplaat. Beschadigd compositie (wel aanwezig) 74x37x21cm. en 2 bokaal vaze...
Antieke Franse marmeren (chip af) pendule ca. 1890 met compositie figuur. Voorstellend een cavalerist te paard 41x23x11cm. Cond.: G
Antieke Junghans vrijslinger regelateur met bijzondere Jugendstil wijzerplaat en slinger. Getoogde notenhouten kast compleet met kroon en tollen 99x41x20cm. Cond.: G