Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

8 Blikken, 7x Droste
Ergebnis: 15 EUR

Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R

Geelkoperen trompet
Ergebnis: 15 EUR

Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G

Metalen staande lamp
Ergebnis: 15 EUR

Moderne metalen staande lamp 5-lichts. H.: 165cm. Cond.: G

Messing staande lamp
Ergebnis: 15 EUR

Moderne messing staande lamp 137cm. Cond.: G

Divers koperwerk
Ergebnis: 15 EUR

Doos divers koperwerk 20e eeuw. Cond.: G

IJskoeler
Ergebnis: 15 EUR

Duitse Art Deco zilverkleurige ijskoeler "Original Alfi Western Germany" 26xø15cm. Cond.: G

2 Staande kandelaars
Ergebnis: 15 EUR

2 Balustervormige vernikkelde kaarsenkandelaars eind 20e eeuw. 39,5xø13,5cm. Cond.: G

Ingelegd lepeldoosje
Ergebnis: 15 EUR

Antiek Engels mahoniehouten ingelegd lepeldoosje (parelmoer, zilver) met zilverkleurige koffielepeltjes 5x15,5x7cm. Cond.: G

Gasbrander Barthel
Ergebnis: 15 EUR

Antieke Duitse koperen gasbrander ca. 1900 van het merk G. Bärthel 19x22x19cm. Cond.: G

Hoedendoos + 2 hoeden
Ergebnis: 15 EUR

Hoedendoosje met 2 bonthoedjes midden 20e eeuw Cond.: G

Vliegtuig, bronskleur
Ergebnis: 15 EUR

Bronskleurig model van een gevechtsvliegtuig WO II, 21e eeuw 15x17cm. Cond.: U

16 Kerkboekjes
Ergebnis: 15 EUR

16 Hollandse kerkboekjes 19e-20e eeuw Cond.: G

Koperen mijnwerkerslamp + pot
Ergebnis: 15 EUR

Oude koperen mijnwerkerslamp (28xø10cm.) (geen kopie) en messing hengselpot (40xø22cm.)20e eeuw. Cond.: G

Vijzel
Ergebnis: 13,5 EUR

Bronzen vijzel (11xø11cm.) ca. 1900 met stamper (20cm.) Cond.: G

Serviesje
Ergebnis: 12 EUR

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

2 Koffiemolens
Ergebnis: 10 EUR

Twee antieke koffiemolens ca. 1900 van beukenhout met koper. 17x15x15cm. en 14x16,5x16,5cm. Cond.: G

Zakketel
Ergebnis: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse zakketel, koper verchroomd 34xø25cm. Cond.: G

Antieke koperen wandlamp
Ergebnis: 10 EUR

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

Tinnen rookstel 1910
Ergebnis: 10 EUR

4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G

Kraanpot tin
Ergebnis: 10 EUR

Oude tinnen kraantjeskan 2e helft 20e eeuw Holland. In zeer goede staat 38xø12cm. Cond.: G

2 Messing kandelaars
Ergebnis: 10 EUR

Twee oude messing kandelaars 20e eeuw, 25cm. Cond.: G

Diverse modesieraden
Ergebnis: 10 EUR

Diverse modesieraden

2 Kandelaars + beeldje
Ergebnis: 10 EUR

1 Grote getorste kaarsenkandelaar 45xø15,5cm. 1x Kaarsenkandelaar met bolvoet. 1x beeld van een dansende damespersoon. Allen eind 20e eeuw. Cond.: G

Beddepan
Ergebnis: 10 EUR

Oude koperen beddepan met houten steel 2e helft 20e eeuw 85x21x13cm. Cond.: G