Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Kopjes, Meissen
Ergebnis: 100 EUR

Twee zeldzame Meissen porseleinen kopjes ca. 1900 Duitsland. Achtkantig met decor van bloemen en insecten. Randbeschadiging 6x7,5cm. Cond.: R

Koffieservies, 6 pers.
Ergebnis: 100 EUR

Koffieservies voor 6 personen,waarschijnlijk Frankrijk, eind 19e eeuw, met zuid-europese beschildering met goudkleur. Koffiekan H.23 cm., melkkan,suikerpot, 6 kop en schotels H.7 cm. Deels zeer licht ...

Porseleinen beeld
Ergebnis: 100 EUR

Porseleinen buste 2de helft 20e eeuw, modelnummer 373, wit H. 24 cm.

Groot imari bord
Ergebnis: 100 EUR

Groot Japans imari bord 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemen ø41cm.

Kapitale imari schotel
Ergebnis: 100 EUR

Kapitale imarischotel, eind 19e eeuw, polychroom beschilderd

Bronzen uil
Ergebnis: 90 EUR

Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G

2 Japanse borden
Ergebnis: 90 EUR

Twee Japanse borden eind 19e eeuw, voorstellend figuren en huis. Beide borden zijn linksboven gelijmd ø30cm. em ø31cm. Cond.: R

3 Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 18e eeuw Chieng Lung. Decor blauw-wit met bloemen. Haarscheuren en lichte randschade ø23cm. Cond.: G

2 Porseleinen beelden
Ergebnis: 90 EUR

2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.

37-Delig Hutschenreuther
Ergebnis: 85 EUR

37-Delig porseleinen Hutschenreuter koffieservies 20e eeuw. Dresden (Duitsland) met bloemdecor. 1 Bordje met chip Cond.: G

Vaas Delft, dekselvaas
Ergebnis: 85 EUR

Grote porseleinen dekselvaas Delfts bont met leeuw op het deksel 20e eeuw. Bloemenmotief Holland "625 - 4 O.D.", chip van de kraag af 54x30x30cm. Cond.: G

Vaas Delft
Ergebnis: 85 EUR

Grote porseleinen Delftbonte knobbelvaas met bloemmotief 20e eeuw "Holland 040 4 O.D." 50xø22cm. Cond.: G

Copier vaas
Ergebnis: 85 EUR

Grote Copier vaas (Andries Dirk) 1958 Serica. Mondgeblazen gemerkt CB. 40xø24cm. Cond.: G

Gendie vaas, 16e eeuw
Ergebnis: 85 EUR

Chinese gendie vaas (waarschijnlijk 16e eeuw) handbeschilderd met landschapsdecor. Rand mist een hoekje en heeft 1 haarscheurtje 18,5xø12,5cm.

2 Imari dekselvazen
Ergebnis: 85 EUR

Twee Balustervormige imari dekselvazen 19e eeuw, gedecoreerd met bloemdecor en aan beide kanten gevogelte. 1 Vaas en deksel puntgaaf. 1 Vaas met lichte haarscheur. 1 Deksel gelijmd.

3 Rosenthal borden
Ergebnis: 85 EUR

Drie Rosenthal porseleinen sierborden Duitsland. Ontwerp: Björn Wiinblad Studio-Line, 1001 nacht met gouddecor 20e eeuw 2xø33cm en 32x24,5cm. Cond.: U

2 Imari dekselvazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R

Satsuma vaas
Ergebnis: 80 EUR

Monumentale Satsuma vaas met bladgoud, tempelleeuwen en figuren. 20e Eeuw Japans 47x34x25cm. Cond.: G

Ivoren boedha
Ergebnis: 80 EUR

Antiek ivoren boedha figuur op houten sokkel ca. 1930 (Azië) 6,5x5x2cm.

2 Chinese schotels
Ergebnis: 80 EUR

Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor ø22cm. Cond.: U

2 Imari kopjes, 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Chinees imari kop (4xø7,5cm.) en schotels (ø11cm.) 18e eeuw. Decor met goud en bloemen. Cond.: G

Delfts bonte koe
Ergebnis: 80 EUR

Antiek keramische Delfts-bonte koe 18e-19e eeuw, gemerkt (waarschijnlijk de Klaauw), licht beschadiging 9,5x13,5x6,5cm. Cond.: G

Delfts bonte koe
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Delfts bonte koe 18e eeuw Holland, hoorn gelijmd 10,5x14x7cm. Cond.: G

Kristallen gemberpot
Ergebnis: 80 EUR

Antieke kristallen gember dekselpot 19e eeuw Holland. Ruitvormig slijpsel, licht beschadigd 25xø17cm. Cond.: R