Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, schepen in de Rotterdamse haven 100x60cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
Marinus de Jongere (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, het witte huis te Rotterdam (ooit het hoogste gebouw van Rotterdam) 40x50cm. Cond.: G
Guillaume Corneille Nr. 88/250, zeefdruk op papier, kat met zon 121x90cm. Cond.: G
August Willem van Voorden (1881 - 1921 Rotterdam), wordt ook wel de Breitner van Rotterdam genoemd, olieverf op linnen, de maaskant 20x24cm. Cond.: G
Marius de Jongere (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), aquarel op papier, gezicht op de Bergse plas te Hillersberg bij Rotterdam 70x30xcm. Cond.: G
Jan Hoogsteijns (Beverloo 1935 -), o.a. museum van Schone kunsten in Bergen, olieverf op linnen, titel "Augustus" 50x70cm. Cond.: G
Gisela Sedatis-Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel, vaas met bloemen en paradijsvogel 36x50cm. Cond.: U
J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G
Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - 1982), olieverf op linnen, zicht op Dordrecht 50x70cm. Cond.: G
Xeno Münninghof (1873 Deventer - 1944 Barneveld), olieverf op linnen, heidelandschap met vennen 40x60cm. Cond.: G
G.J.H. Poggenbeek 1887 (1853 Amsterdam - 1903 Amsterdam), olieverf op paneel, landschap met koeien 32x24cm. Cond.: U
Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R
Kichigoro Mori Kinsen (1888 - 1959 Japan), olieverf op linnen, wilde rivier 64x95cm. Cond.: U
Wim Izaks (Eibergen 1950 - 1989 Enschede), acryl op paneel, absctracte compositie 65x90cm. Cond.: U
Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), aquarel op papier, gezicht op een kerkingang met figuren 35x27cm. Cond.: U
Henk Schuring (Enschede 1928), olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (B. Krautel?), olieverf op paneel in baroklijst, vossenjacht 40x20cm. Cond.: U
Wim van Norden (1883 Amsterdam), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met boerderij en figuren 60x80cm. Cond.: U
Bert Henry Bolink ca. 1900 (Deventer 1876 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met boerin en kippen 44x55cm. Cond.: G
Gasteiger ca. 1930 Duitse school, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 41x57cm. Cond.: R
Jan Knikker junior (Leiden 1911 - ), olieverf op linnen, Zuidhavenpoort Zierikzee 24x18cm. Cond.: G
Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Marius Bauer (1867 Den Haag - Amsterdam 1932), ets op papier (ets is dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd), Oosters winkeltje (Verso etiket van E.J. van Wisselingh Co Rotin 78-80 Amsterdam) 20x24,5cm....
Onduidelijk monogram 19e eeuw (vermoedelijk Duitsland), olieverf op linnen, riviergezicht met kathedraal 44x37cm. Cond.: G
J, Callani, vermoedelijk Italië, olieverf op linnen, stilleven met schilderspalet etc. 120x80cm. Cond.: G
Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, bosgezicht met figuren 43x33cm. Cond.: U
Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de bommelas bij Buurse 50x70cm. Cond.: G
Monogram H.R. 20e eeuw, olieverf op linnen, kasteel Bad Bentheim (naar Ruysdael) 100x70cm. Cond.: U
P. Smidt 1995, acryl op linnen, moderne compositie 70x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, gouache op papier, plasgezicht met molens en schapen in de stijl van de Haagse school 66x47cm. Cond.: G
Chr. Wesseling ca. 1900, olieverf op linnen, paardekar op het land 33x50cm. Cond.: G
Chr. Wesseling ca. 1900, olieverf op linnen, boer bij schaapskooi 51x35cm. Cond.: G
H.F. de Grijs 1916 (1866 - 1933 Almelo), houtskool op papier, dansend op een feest 57x31cm. Cond.: U
D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 40x50cm. Cond.: G
D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd A. van Leeuw 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x90cm. Cond.: G
Onduidelijke signatuur,Stilleven met aardewerk 30e jaren Art deco olieverf op linnen 45 bij 55 cm. Cond. U
Dupre 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 50x60cm. Cond.: G
Twee antieke ikonen ca. 1870 op beuken paneel. Polychrome beschildering (wormgaatjes) 18x14,5cm. en 18x13cm. Cond.: G
D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Tilly Moes ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 60x40cm. Cond.: G
18e Eeuwse landkaart "Imperium Romano - German Schema VI", gravure op papier 55x36cm. Cond.: U
Jina ca. 1920, aquarel op papier, koningin in Art Nouveau stijl 20x30cm. Cond.: G
Jelle Hoogstra '93 (1924 Leeuwarden - 2003), gemengde techniek op papier, vier vrouwen Cond.: U
G. van Assenbergh ca. 1920, olieverf op linnen, gracht van Amsterdam 40x50cm. Cond.: G
Jan van Rhijnnen (Den Haag 1859 - 1927), aquarel op papier, waterkant met eenden 38x55cm. Cond.: U
Miniatuurportret van een jonge militair 19e eeuw (Duitsland - Oostenrijk). Onduidelijk gesigneerd (D. Isabey?) 9x7cm. Cond.: G
Zoon van Napoleon, hertog von Reichstadt
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G
Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U
S. Raul 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vrouw op ezel 30x40cm. Cond.: G
Mc. Kenna 20e eeuw, olieverf op linnen, Ierse paardenmarkt 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboot 50x70cm. Cond.: G
J. Th. Unger ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en boerderij 50x70cm. Cond.: G
Jan Herman Coster (Almelo 1846 - Apeldoorn 1960), olieverf op linnen, visser aan het water 24x32cm. Cond.: G
J. Evans ,20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
J. Lorje 79, olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 68x51cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, kasteel met ophaalbrug 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
B. Kusecki '85, olieverf op paneel, rabbijn 16x24cm. Cond.: U
A.Broekman ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met tinnen kan en zonnebloemen 50x70cm. Cond.: G
A. Stroh 2002 (Geb. Rusland), acryl op linnen, "raum 4", abstracte compositie 50x60cm. Cond.: U
Gerard Diepeveen (Enschede), naar August Macke, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
P. de Bruin begin 20e eeuw, olieverf op linnen, gracht Amsterdam (klein scheurtje) 40x50cm. Cond.: G
Cees Bolding (1897 Wormerveer - 1979 Den Haag), lithografie op papier, Volendamse jongens 44x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), naar Picasso, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd schilderij ca. 1920, olieverf op linnen, jongen met kalf (restauratie middenboven) 33x40cm. Cond.: R
Gerard Diepeveen (Enschede), naar Picasso, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G
8 Ongesigneerde gravures 18e eeuw Holland, gravure op papier. Acht handgekleurde gravures met Nederlandse vooorstellingen in goede kwaliteit 9,5x8cm. Cond.: G
Willy Beekhuyse begin 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, winterlandschap met vogels 36x54cm. Cond.: G
Stroethoff 20e eeuw, olieverf op linnen, sneeuwgezicht met oude waterput 30x40cm. Cond.: R
A. Beekman ca. 1910, olieverf op linnen, watergezicht met vissers en bosrand 55x37cm. Cond.: G
Marianne Naerebout (1958 Rotterdam), kunstwerk op kunststof, 29,5x29,5cm. Cond.: U
Corneille, drukwerk op stof (texoprint), vrouw met kat en duif 72x72cm. Cond.: U
J. Boydell, gravure 19e eeuws naar een voorbeeld van de 18e eeuw. Alchemist "Physick" 29x40cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje 35x25cm. Cond.: G
Miniatuur van een jongen ca. 1900. Onduidelijk te zien of het voorgedrukt is of misschien origineel is ø11cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G
W. Michelbrink 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G
Landkaart van de stad Zutphen aan de IJssel 17e-18e eeuw (vermoedelijk Blauw), ets op papier 31x23cm. Cond.: G
Gesigneerd Brown, nieuwwaardig, stilleven 21e eeuw. 30x40 cm. Cond.: U
H. van Moerkerken 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met schapen 24x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Kleyn20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht 18x24cm. Cond.: G
W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G
W.K. de Wijs 1942 (Rotterdam 1884 - 1964 Enschede), aquarel op papier, landschap met korenschoven 48x38cm. Cond.: G
2x G. Donkerspel 20e eeuw, olieverf op paneel, watergezicht met figuren 13x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920,Toegeschreven aan Frans Hoos, olieverf op linnen, dorpsstraatje 33x50cm. Cond.: G
Range Hollandse school, olieverf op linnen, landschap met koeien en eenden 50x60cm. Cond.:U
P. Terpstra ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 24x30cm. Cond.: G