Charles Swijncop (1895 -1970 Belgische school), olieverf op linnen, portret van een jongen genaamd Paolo 38x46cm. Cond.: G
Johan Meijer (1885 Amsterdam - Blaricum), olieverf op linnen, winteravond bij blaricum 45x25cm. Cond.: U
Cornelis Westerbeek (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op paneel, herder met zijn schapen in de duinen 24x40cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen 100x70cm. Cond.: G
Louis Willem van Soest (1867 Ned. Indië - 1948 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op een dorp in polderlandschap 61x30cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), acryl op papier, kip 108x78cm. Cond.: U
Hugo Swaen (Amstelveen 1825 - 1910 Haarlem), romantisch landschap met gezicht op rivier en bomen. 3 Restauratieplekken 58x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (H Dahl...) 20e eeuw Duitse school, olieverf op paneel, ganzenhoedster met geit en ganzen 18x24cm. Cond.: U
Antal Berkes (1874 - 1938 Budapest), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 33x21cm. Cond.: U
Georg Hambüchen (1901- 1972), olieverf op linnen, havengezicht met viskotters 60x80cm. Cond.: G
Limpert Johann Heinrich (1858 - 1938 Duitsland), Hollands landschap met molens en koeien bij boer 4568cm. Cond.: U
Ben Viegers (Den haag 1886 - 1947 Nunspeet), olieverf op linnene, aardewerken vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: U
Willem Steelink (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, landschap met boer en schapen 40x32cm. Cond.: U
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, bruggetje van Giethoorn 50x60cm. Cond.: G
Teryan Lilit 21e eeuw, Russische school, zijde schilderij, stadsgezicht 70x90cm. Cond.: U
Nune Aghbalyan 21e eeuw (Geb. 1982 Yerevan Russische school), zijde schilderij, bloemen op zwart 75x75cm. Cond.: U
Anna Adiyan (Russische school), olieverf op linnen, "La Femme avec Les Fleurs" 45x60cm. Cond.: G
Russische school 2010 (Kyrillisch gesigneerd). olieverf op linnen, zittend naakt 98x57cm. Cond.: U
Herman Bogman (Den haag 1890- 1975), aquarel op papier glazen bokaal met bloemen 32x50cm. Cond.: U
Gesigneerd D.F. (Dirk Filarsky?), olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 23x31cm. Cond.: G
Eduard Karsen (1860 - 1941 Amsterdam), olieverf op linnen, "Tentenkamp" 55x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (J.L. Jorg?) ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 140x90cm. Cond.: G
Jan Knikker (Hillegom 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op linnen, riviergezicht met punter 35x50cm. Cond.: G