Diese Webseite verwendet Cookies

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Charles Swijncop
Startpreis 900 EUR

Charles Swijncop (1895 -1970 Belgische school), olieverf op linnen, portret van een jongen genaamd Paolo 38x46cm. Cond.: G

Johan Meijer
Startpreis 900 EUR

Johan Meijer (1885 Amsterdam - Blaricum), olieverf op linnen, winteravond bij blaricum 45x25cm. Cond.: U

C. Westerbeek
Startpreis 900 EUR

Cornelis Westerbeek (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op paneel, herder met zijn schapen in de duinen 24x40cm. Cond.: U

Fedor v. Kregten, schapen
Startpreis 900 EUR

Louis W. van Soest, dorpsgezicht
Startpreis 900 EUR

Anton Heyboer, kip
Startpreis 900 EUR

Anton Heyboer (1924 - 2005), acryl op papier, kip 108x78cm. Cond.: U

Hugo Swaen, landschap
Startpreis 800 EUR

Hugo Swaen (Amstelveen 1825 - 1910 Haarlem), romantisch landschap met gezicht op rivier en bomen. 3 Restauratieplekken 58x80cm. Cond.: G

Landschap met ganzenhoedster
Startpreis 800 EUR

Antal Berkes, Boedapest
Startpreis 800 EUR

Antal Berkes (1874 - 1938 Budapest), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 33x21cm. Cond.: U

Georg Hambüchen
Startpreis 800 EUR

Georg Hambüchen (1901- 1972), olieverf op linnen, havengezicht met viskotters 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, koeien en molen
Startpreis 800 EUR

Limpert Johann Heinrich (1858 - 1938 Duitsland), Hollands landschap met molens en koeien bij boer 4568cm. Cond.: U

Ben Viegers
Startpreis 800 EUR

Ben Viegers (Den haag 1886 - 1947 Nunspeet), olieverf op linnene, aardewerken vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: U

Willem Steelink
Startpreis 800 EUR

Y. Wenning
Startpreis 750 EUR

Lilit
Startpreis 700 EUR

Teryan Lilit 21e eeuw, Russische school, zijde schilderij, stadsgezicht 70x90cm. Cond.: U

Nune Aghbalyan
Startpreis 700 EUR

Russische School, A. Adiyan
Startpreis 700 EUR

Anna Adiyan (Russische school), olieverf op linnen, "La Femme avec Les Fleurs" 45x60cm. Cond.: G

Russische school, zittend naakt
Startpreis 700 EUR

Russische school 2010 (Kyrillisch gesigneerd). olieverf op linnen, zittend naakt 98x57cm. Cond.: U

Herman Bogman
Startpreis 675 EUR

Herman Bogman (Den haag 1890- 1975), aquarel op papier glazen bokaal met bloemen 32x50cm. Cond.: U

Dirk Filarski
Startpreis 675 EUR

Gesigneerd D.F. (Dirk Filarsky?), olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 23x31cm. Cond.: G

Ed Karsen
Startpreis 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd, havengezicht
Startpreis 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd (J.L. Jorg?) ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 140x90cm. Cond.: G

J. Knikker
Startpreis 600 EUR

Jan Knikker (Hillegom 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op linnen, riviergezicht met punter 35x50cm. Cond.: G

H. Hess
Startpreis 600 EUR

Henri Hess (Eindhoven), olieverf op linnen, achtertuin 60x90cm. Cond.: G