Granaat armband met GG slot bezet met granaat en kleine pareltjes. L.16.5 cm.
Armband zilver 925, onderkant is open, bovenkant bewerkt. ø 6.5, ca.21.8 gr.
Ring en oorstekers 925/000, bezet met een zwart steentje, ø 51, ca. 6.6 gr.
Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.
5 Herenpolshorloges. 1x Adora, gedragen, ca. 6 maand oud met doos., 2x Moretime nieuw, ongedragen, 1x Soho gedragen, ca. 6 maand oud, 1x Champion nieuw, ongedragen
Broche en ring 925/000 z.g.n.Zeeuwse knop, broche ø2cm., ring ø 50, ca. 6.5 gr.
Oorstekers/hangers WG 585/000 met een ovale parel en briljant, .L 2.5 cm.
Engels zilveren zakhorloge, snek ca. 1780. Gesigneerd DD Neveren London met binnen- en buitenkast. Spil en ketting gebroken.
Cilinderhorloge ca. 1900 met lederen/stoffen band 21cm. Klokje: ø2,3cm.
Akoya parelcollier, aflopend van 25-7 mm., L.44 cm., sluiting zilver 835/000