Oude kristallen karaf met zilveren montuur 835/000 20e eeuw 29x14cm. Cond.: G
Negen zilveren lepeltjes met geëmaillerd schildje in etui 925/000 Cond.: G
15 Delig hoornen petit-four set met zilveren applicaties. Behoeft restauratie.
Antiek Engels zilveren peper- en zoutvaatjes eind 19e eeuw. ca. 29gr. Cond.: G
Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G
Doos met zilverkleurige voorwerpen, servetringen, kannetjes etc. Cond.: G
Peper & Zout strooier ca. 1970 Amerikaans met glasinzet. 925/000 H.11,5cm.
Zilveren vork, zuurschepje en poederstrooier , ca.104gr. Cond.: G
Zilveren peper & zoutstel Amerikaans ca. 1930-1940 925/000 H.: 8cm. 1 met minimale beschadiging.
Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooi gegraveerd ,20e eeuw ,800/000, ca. 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.
Diverse delen silver-plated en nikkel begin 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G
Silverplated bowllepel eind 19e eeuw. Steel in de vorm van een wijntak, en decor van wijnbladeren 36,5cm.