Etui met 4-delig dienbestekje met 800/000 zilveren heften Cond.: G
Hollands zilveren peperstrooier en zoutvaatje met blauw glazen inzet 835/000 ca. 65gr. zilvergewicht Cond.: U
Grote sterling zilveren Engelse inktpot. MT: WN Ltd. 925/000 , voet ø16cm. Cond.: G
Bijzonder fraaie getordeerde hardhouten wandelstok voorzien van een 925/000 zilveren knop, band en prikpunt L.: 95cm. Cond.: U
Zilveren jasseronketting met twee breipendoppen, Hollands gekeurd 19e eeuw ca. 23.0 gr.
Schitterende pillendoos, hiëllo zilver met geheel vergulde binnenzijde 900/000 ca. 73gr. ø6cm. Cond.: G
Hanger GG 375/000 (Double) ø 2 cm. bezet met bruine diamanten.
Ring GG 375/000 (Double) bezet met een ovale smaragd.aan de zijkanten mooi opengewerkt. ø 59.
Oorstekers/hangers GG 375/000 (Double) bezet met robijn,smaragd en saffier L.5 cm.
Oorstekers/hangers GG 375/000 (Double) mooi opengewerkt en bezet met robijn.
Ring zilver 925/000 verguld ,bezet met een fluoriet,zijkanten opengewerkt en bezet met zirkonia, ø 53
Kavel bestaande uit 2 ringen, GG ø 55+ ø 70,en een broche van 3 Zeeuwse knoppen. L.2.5 cm.
Scapulierhangers: 2x GG 585/000 per stuk 0.6 gr., 1x GG 585/000 0.8 gr., 1x RG 585/000 1.7 gr.
Drie zilveren strooiertjes 835/000 ca. 20gr. H.:3,5cm. Cond.: G
Drie zilveren onderzetters, Midden-Oosten 800/000 ca. 32gr. ø6cm. Cond.: U
Antieke zilveren breipenhouder. 835/000 ca. 20gr. L.: 26cm. Cond.: U
Zilveren tondeldoosje met fraai handgravure 925/000 ca. 10gr L.: 7cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren cakeprikker. MT: C. Schoorl Amsterdam, jaarletter 1937, 835/000 ca. 38gr. Cond.: U
Hollands zilveren chatelaine bestaand uit jasseronketting waaraan 2 cachets en schuifton. 835/000 ca. 59gr. Cond.: U
Antiek zilveren miniatuur van manfiguur met paard, Hollands gekeurd ca. 1900, ca. 18gr.
Fraaie antieke Hollands zilveren natfruitschep. MT: AH der Kinderen Den Bosch, jaarletter V: 1855 835/000 ca. 34gr. L.: 18cm. Cond.: U
Ring WG 750/000 bezet met een diamant off coloured, fancy geslepen ca.1.20 crt.(4 tafels) aan de zijkanten bewerkt met briljant ca.0.20 crt. ø52, ca. 4.1 gr.
Rijring WG 750/000 bezet met 3 saffieren en briljant ca.0.20 crt.,ø61, ca. 3.9 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een saffier ca. 0.30 crt. en briljant, ø 60, ca. 5.6 gr.
Ring GG 750/000 bezet met 10-saffier carrees in zeer goede kleur, 1 briljant solitair en briljanten ca.0.21 crt.W/VSI, ø 55, 7.5 gr.
Oorstekers WG 585/000 bezet met saffier en diamant ca. 0.28 crt. ø 0.9 cm.
Ring WG 585/000 bezet met 3 saffieren en 3 diamanten ca.0.12 crt. ø48, ca. 1.7 gr.
Ring WG 750/000 bezet met een saffier en 6 briljant en ca.0.24 crt. ø 57.ca. 3.0 gr.
Ring WG 585/000 bezet met saffier en diamant ca.0.02 crt.ø54, ca. 1.9 gr.
Hanger GG 585/000 rond ø 2cm., guirlande met opengewerkt middenstuk bezet met blauwe gefacceteerde saffier ø3mm.,1.8 gr.
Zilveren miniatuur 1939 "De Kaasdragers" ca. 21gr. Cond.: U
Hollands zilveren uierprikker 925/000 ca.3gr. L.: 8cm. Cond.: U
Zilveren dranknapje met wild zwijntje als handgreep 800/000 ca. 26gr. ø4cm. Cond.: G
Mooie antieke Hollands zilveren breilepel, MT: FA Ferdinand Amsen Amsterdam 1815-1838. 835/000 ca. 216gr. Cond.:U
Kavel divers zilver; schaaltje, munt van koning Willem II en 4 lepeltjes van Pluut 835/000 ca. 70gr. Cond.: G
Vijf zilveren koffielepels voorzien van florale motieven 835/000 ca. 126gr. Cond.: U
Kristallen bakje met zilveren rand 5,5xø12cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren tafelbel 1878. 835/000 16xø10cm. Cond.: G
Antiek agaath juwelendoosje ca. 1900 Frankrijk 3,5x6x4cm. Cond.: G
Zilveren presenteerschaal op drie pootjes begin 1900. 800/000 ca. 265gr. ø20cm. Cond.: U
Frans zilveren theeduimpje MT: Christofle 925/000 ca. 26gr. L.: 8cm. Cond.: U
Kristallen ovale theebus met zilveren deksel, voorzien van bloemmotief 10x8cm. Cond.: U
Collier van schuimkoraal met zilveren 925/000 sluiting en tussenstukken. L. 49 cm.
Collier van triangel carneool. L. 46 cm., zilveren 925/000 magneet sluiting gemerkt: Langer
Nefriet collier, met 46, GG 585/000 bolletjes en bolsluiting GG 585/000, L.40 cm.
Eindloos collier van parelmoer parels, agaat, turkoois en zilver 925/000
Collier van streepagaat bollen, sluiting in bloemmotief GG 585/000 en 28 585/000 bolletjes. L.45 cm.
Medaillon GG 585/000,met miniatuur beschildering. Ca. 8 gr. L. 4 cm. Kan als broche en als hanger gedragen worden.
Jaspis hanger in de vorm van een olifant bezet met GG 585/000 en oog van robijntje.L 4 cm.
Zeer fraaie antieke zilveren menageset met kristal geslepen inzetbakjes 925/000 17x17x6cm. Cond.: U
Silverplated suikerpot met schepje 20e eeuw 16x14x9cm. Cond.: G
Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart houten basement voorzien van 4 pootjes 835/000 Cond.: U
Twee zilveren armbanden uit het Midden-Oosten 800/000 ca. 60gr. Cond.: G
Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U
Zeer fraaie Hollands zilveren antieke soepdienlepel. MT: JvW, Jacob van Wijk Amsterdam, jaarletter Z: 1859 ca. 168gr. Cond.: U
Grote silverplated ovale schaal 20e eeuw met gravures 37x27cm. Cond.: G
Oude zilveren horlogekast met Engelse munt 835/000 ca. 17gr. ø3cm.
In uitstekende staat verkerende antieke Hollands zilveren tabaksdoos uit 1882. 835/000 ca. 157gr. 3x13x8cm. Cond.: U
Zeer apart zilveren mijnwerkerslampje 925/000 ca. 170gr. 14xø5cm. Cond.: U
Twee zilveren potloodhouders en twee zilveren vulpotloden ca. 48gr. Cond.: G
Klein antiek Hollands zilveren tasbeugeltje, jaarletter N: 1872 6cm. Cond.: U
Fraaie Engelse sterling zilveren schaal op voet met 4 poten waarvan de rand opengezaagd is. 925/000 ca. 552gr. 12x26x18cm. Cond.: U
Robijn 8.22 crt., 13.9x11.8 mm., ovaal gefacceteerd, in goede kleur. (waarschijnlijk behandeld).
Robijn 9.33 crt. 14.2x10 mm., ovaal gefacceteerd, goede kleur. (waarschijnlijk behandeld).
Oorstekers WG 750/000 bezet met robijn en briljant ca.0.20 crt. L. 2.2 cm., ca. 2.5 gr.
Ring RG 750/000 bezet met 3 briljanten ca.0.30 crt., ø52, ca. 3.8 gr.
Solitair ring GG 585/00 met een briljant ca. 0.17 crt. ø51, ca.4.8 gr.