Diese Webseite verwendet Cookies

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

21 Kristallen glazen
Ergebnis: 20 EUR

21 Oude kristallen glazen 20e eeuw Cond.: G

14 Kristallen schaaltjes
Ergebnis: 10 EUR

Veertien oude ruitgeslepen kristallen schaaltjes ca. 1930 Holland. 3 Beschadigd Cond.: G

4 Kop & 11 Schotels
Ergebnis: 10 EUR

4 Kopjes en 11 schotels van Furstenberg porselein (Duitsland) 20e eeuw. 6xø8cm. en 2,5xø4cm. Cond.: G

Keukenset
Ergebnis: 15 EUR

9-Delige keukenset keramiek ca. 1910. Hollands ongemerkt, 2 deksel met haarscheuren 12-24cm. Cond.: G

2 Goudsteen kastkommen
Ergebnis: 35 EUR

Twee antieke goudsteen keramiek kastkommen met bloemendecor ca. 1900 Holland. 8xø15,5cm. Cond.: G

Royal Albert serviesje
Ergebnis: 50 EUR

19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Theepot mist knop. Cond.: G

Divers porselein
Startpreis 30 EUR

Doos divers porselein, borden etc. 20e eeuw. Cond.: G

Wedgwood servies
Startpreis 25 EUR

Broche, hoedje
Kein Mindestpreis

Zilveren armband
Kein Mindestpreis

Skeletklok in etui
Ergebnis: 40 EUR

skeletklok in etui

Blikken caravan
Startpreis 45 EUR

Blauwe radio
Startpreis 35 EUR

Oranje betonmolen
Startpreis 25 EUR

Stoomwals no. 7
Startpreis 55 EUR