Antieke Frans wandklok Oeil de Boeuf (koeienoog) ca. 1880 met emaille wijzerplaat en inlegwerk met parelmoer. Gesigneerd Ferdinand Grenier St. Germain des Fosses. Mist het glas ervoor. 62x59x15cm. Con...
Antieke Art Deco pendulestel ca. 1920 met kaarshouders van marmer. Gesigneerd Bodet-Pasquier, Angers. Voorstelling van een zittend lezend meisje van compositie 36x33x10cm. en (2x)17x14x8cm. Cond.: G
Oude Junghans pendule ca. 1940 (Duitsland) in zeer goede staat 47x22x13cm. Cond.: U
Groot 3-delig antiek pendulestel van marmer en brons ca. 1880 Frankrijk. gesigneerd Verso Bonnet en Pottier Paris, met zgn. kwikslinger, 45x27x12cm. en 32xø9cm. Cond.: G
grote antieke walnoot fineer 8-kantige Jugendstil wandklok "Japy Freres" met zilverkleurige versiering. Uurwerk is recent gereviseerd 10x48x48cm.
Groot 3-delig messing Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel ca. 1900. Fraaie vormgeving met glazen zuilen (chip af), gestempeld BCH. 50x20x13cm. en 42xø14cm. Cond.: G
Franse reiswekker met uitgewerkte kast en emaille wijzerplaat 20e eeuw 12x7,5x5,5cm. Cond.: U
Antiek 3-delig houten pendulestel van notenhout met wortelnoten fineer ca.1920 met wekkeruurwerk. 22x35x9cm. en 22x15x6cm. Cond.: G
Antieke majolica tafelklok ca. 1890 met porseleinen wijzerplaat en Frans uurwerk 30x22x12cm. Cond.: U
Oude vergulde cartelklok ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk en emaille wijzerplaat (lichte beschadigingen). Uurwerk is nagekeken 50x36x12cm. Cond.: G
Antiek 3-delig pendulestel, groen onyx met wekkeruurwerk. Bijzondere mooie vuurvergulde ornamenten ca. 1880 Frankrijk 29x12x18cm. en 25x18x7cm. Cond.: G
Oude mini comtoise 2e helft 20e eeuw van messing in zeer goede staat 46x14x10cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok 20e eeuw met maanstand, wekkerfunctie en datumaanduiding. Mooie handbeschildering 148x22x37cm. Cond.: G
Antieke driedelige Franse marmeren pendulestel ca. 1880 in Louis Seize stijl met prachtige vuurvergulde ornamenten. Uurwerk is gestempeld "Just Calibert Le Havre" in zeer goede staat 44x30x10cm. en 29...
Vroege Normandische wandklok anno 1714 van metaal met messing. Slagwerk en 1 gewicht. Op eikenhouten stoel van latere datum 39x27x13cm. Cond.: G
Antieke Franse kolompendule ca. 1840 met cuba mahoniefineer en vuurvergulde capitellen en ornamenten. Fineerschade 39,5x20,5x12cm. Cond.: G
Grote antieke Franse roodmarmeren pendule "Japy Freres" ca. 1870 met emaille wijzerplaat. Uurwerk is gereviseerd 41x29x17cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860. Uurwerk gesigneerd Japy Fils. Voorstelling van een zittende dame die een hond voert 37x26x13cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde bronzen pendule met compositie metalen beeld, voorstellend een dansende jongen met tamboerijn. (Enkele delen missen) Tevens een vuurvergulde sokkel 43x37x16cm. Cond.: M
Antieke Friese wandklok (kantoortje) ca. 1830 Holland, met wekkerfunctie, eikenhouten kast en goede originele beschilderingen. In mooi staat 113x27x19cm. Cond.: G
Antieke grote eikenhouten pendule ca. 1890 met vele bronzen versieringen (applicaten). Bovenop een bronzen beeld met kwartels, bloemen, vogels, insecten etc. Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches...
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Pajot A. Monterezi. Voorstelling van een meisje bij bloemenvaas in Louis Quinze stijl 41x27x13cm. Cond.: U
Antiek 3-delig massief bronzen Frans pendulestel ca. 1890 met emaille cartouches. Uurwerk gestempeld Japy Freres in zeer goede staat 33x21x16cm. en 33x20x13cm. Cond.: G
Antiek Jugendstil tafelklokje in de vorm van een staande vrijslinger "Original Junghans ca. 1900". Decor met vuurverguld Jugendstil motief. Eiken kast en emaille wijzerplaat 43x18x8cm. Cond.: U