Eikenhouten sierschouw met deco brandhout 2e helft 20e eeuw 110x37x33cm. Cond.: G
Vier antieke laat Biedermeier stoelen ca. 1860 wortel/essen fineer. Mooi uitgewerkt in de rugleuning en voorzijde van de poten. Ongerestaureerd 90x36x54cm. Cond.: G
Bijzondere 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten armleunstoel met snijwerk in de rugleuning, armleuning en voorste poten. 95x63x55cm. Cond.: G
Antiek notenhout gefineerde bijzettafel ca. 1900 met messing beslag en hekwerk in goede staat Cond.: G
Antiek rozenhout gefineerde bijzettafel met bies ingelegd op koperen voetjes ca. 1900 Engeland in goede staat 60xø45cm. Cond.: G
Kersenhouten Biedermeier stijl (voeten)bankje met nieuwe stoffering, in nieuwstaat 21e eeuw 36x90x34cm. Cond.: U
Kersenhouten Biedermeier stijl (voeten)bankje met nieuwe stoffering, in nieuwstaat 21e eeuw 46x44x36cm. Cond.: U
Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U
Een leuke 19e eeuwse kinderstoel van vurenhout (groen geschilderd) met deurtje op sleevoeten 104x54x45cm.
Beukenhouten salonbank met snijwerk, in Biederemeier stijl. Bekleed met velours 20e eeuw in zeer goede staat 111x184x75cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten zgn. stomme knecht, vermoedelijk Engeland. 1 Lade, 1 deurtje en 2 zijflappen ca. 1900. Krimpnaad in blad 77x93x39cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten bloembak op gedraaide poten met tegels en zinken bak ca. 1900, Duitsland 74x55x42cm. Cond.: G
Grote nieuwe goudkleurige spiegel in Franse stijl met facetgeslepen spiegel en rococo kroon 209x105cm. Cond.: U
Antieke 18e eeuwse Hollandse schamel, rijkelijk uitgewerkt mer paarden en smeedijzer. Beschildering vermoedelijk later, onder voorzien van kapstok 72x113x20cm. Cond.: U
Antieke 18e eeuwse Hollandse beschilderde bokkist in zeer goede staat. Uitgesneden met paardenvoorstelling 94x37x45cm. Cond.: U
Blank teakhouten lectuurbak met lade. Geheel gemaakt in klassieke stijl 21e eeuw. 60x47x37cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse model commode met 4 laden, van gemengde houtsoorten 43x44x26cm. Cond.: G
Drie oude eiken Windsor-stijl stoelen, Engeland 96x47x44cm. Cond.: G
Antiek Hollands eiken buffetkastje van massief eiken met koper beslag in goede staat 188x120x54cm. Cond.: G
Twee oude eiken gestoffeerde armleunstoelen Hollands ca. 1920 87x65x53cm. Cond.: G
Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G
Antieke Engelse vitrine opzet, mahoniehout gefineerd. In zeer goede gerestaureerde staat 211x121x54cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten kaptafel/spiegel ca. 1890 Engeland, ongerestaureerd 72x67x26cm. Cond.: R
Antieke notenhouten Jugendstil bloementafel ca. 1900 in goede staat 75x47x46cm.
Antieke eiken rookstoel 19e eeuw met rijk bewerkte rugleuning met twee lades in de rugleuning. Museumstuk. Stoffering is matig 91x47x56cm. Cond.: G
mahoniehouten bloementafel 21e eeuw staande op getorste poten in zeer goede staat 101xø27cm.
Mahoniehouten klassieke telefoontafel 21e eeuw met 2 lades en 2 legplanken in zeer goede staat 72x40x30cm. Cond.: U
Antieke 18e eeuwse Engelse eiken panelenkist 68x125x53cm. Cond.: G 1 gaatje aan de zijkant voor kabels
Ingelegde ovaalvormige notengefineerde bijzettafel. Ingelegd met bloemmotief en speeldoos speelt bij het openen van het blad 20e eeuw. In zeer goede staat 57x66x43cm.
Zeven diverse Perzische kussen en kamelenzakken en drie andere delen Cond.: G
Kunststof 70-er jaren tafel met glazen blad, gemerkt Plastium Flamingo 75xø80cm. Cond.: G
Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel ca. 1900 met 3 facetgeslepen spiegels, 6 lades en vak. Tafel staat op koperen wieltjes, sierlijke vormgeving en bijzonder beslag 180x106x45cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten Indonesische naaitafel ca. 1920. Fraai houtsnijwerk, bloemen en Wajang figuren 65x49x39cm. Cond.: G
Oude ronde spiegel met fruitvoorstelling ca. 1930 Engeland, gecraceleerd 5,5xø53cm. Cond.: G
Mahoniekleurig voetenbankje in Engelse stijl, gestoffeerd met groene velours 20e eeuw 39x55x44cm. Cond.: U
Oude vurenhouten Chinese kist met koperen slot en handgrepen 20e eeuw 51x78x50cm. Cond.: G
Antieke beschilderde 19e eeuwse hoekkast met schappen (Duitsland of Zweden) in goede staat 176x91x46cm. Cond.: G
Grote antieke rechthoekige lang eikenhouten eetkamertafel ca. 1880 in zeer goede staat 75x95x235cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Henry Deus buffetkast ca. 1890 met handgestoken panelen en gedraaide zuilen. 227x138x51cm. Cond.: G
Mahoniehouten wandpsiegel geheel gemaakt in de Empire stijl eind 20e eeuw. Beide kanten twee volle zuilen met messing ornamenten 110x66cm.
Engels mahoniehouten fineer boekenkastje met 2 deuren en 4 lades op hogen poten, 20e eeuw. (naar 19e eeuws voorbeeld) in zeer goede staat Cond.: U
Antieke 19e eeuws Hollands mahoniehouten klapbuffet ca. 1820 in goede ongerestaureerde staat 120x70x50cm. Cond.: G
Oude Art Deco theewagen op wieltjes(30-er - 40-er jaren) van beukenhout met glasplaat. 72x89x44cm. Cond.: G
Drie antieke Franse eiken stoelen met getorste poten en mooie velours bekleding 85x43x45cm. Cond.: G
Antieke Franse eiken jachtstoel met getorste poten en snijwerk ca. 1890. Mooie velours bekleding 106x45x53cm. Cond.: G