Zes delen porselein, gemerkt "Sneroll" Casa Bohemia, met goud/zilver bloemdecor 17-25cm. Cond.: U
Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Jongetje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988". 1x Meisje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988" 11-12cm. Cond.: U
Grote Delftsblauw porseleinen schaal 20e eeuw, gemaakt voor Boscobel Garrison New York. (haarscheur) 10xø31,5cm. Cond.: R
VERVALLEN KAPOT GEVALLEN
Rosenthal porseleinen moderne vaas Duitsland "Studio-Line Yang" 21x19x8cm. Cond.: U
Grote Rosenthal vaas Studio-Line Duitsland 20e eeuw, Björn Wiinblad, afgebeeld een vrouw met vogel in goud/zilver decor 25x12cm. Cond.: U
Groot terracotta bord met afgebeeld een vrouw met hoed 20e eeuw, gesigneerd. Bord is gebroken geweest ø45cm. Cond.: R
Grote kristallen fruitschaal gesigneerd "House of Igor Carl Faberge" 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: U
Exclusief Japans porseleinen servies 20e eeuw. 26 Delen met decor van bladgoud en bloemen met vogels, gemerkt Saji Cond.: U
Set van 3 porseleinen Japanse siervazen 2e helft 20e eeuw. Zwart met goud decor van pauwen en ijsvogels 26x14x6cm. 33x22x5cm. en 19x19x6cm. Cond.: U
Zeldzaam Lladro porseleinen bloemenmand met porseleinen bloemen Spanje. Sommige beschadigd, er zijn losse delen bij 17x16x13cm. Cond.: R
Oude Griekse vaas met 24 karaat gouddecor merk S.T. 2e helft 20e eeuw. Voorstelling van 2 pauwen met bloemen 20x14x7cm. Cond.: U
Rosenthal schenkkan model Studio Line Bjorn Wiiblad Duitsland 2e helft 20e eeuw. Goudkleurig bloemendecor 18xø13cm. Cond.: G
Delfts Schoonhoven schenkflesje OXO 20e eeuw 14x5,5x5,5cm. Cond.: G
Veertien oude ruitgeslepen kristallen schaaltjes ca. 1930 Holland. 3 Beschadigd Cond.: G
4 Kopjes en 11 schotels van Furstenberg porselein (Duitsland) 20e eeuw. 6xø8cm. en 2,5xø4cm. Cond.: G
9-Delige keukenset keramiek ca. 1910. Hollands ongemerkt, 2 deksel met haarscheuren 12-24cm. Cond.: G
Twee antieke goudsteen keramiek kastkommen met bloemendecor ca. 1900 Holland. 8xø15,5cm. Cond.: G
19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Theepot mist knop. Cond.: G