Diese Webseite verwendet Cookies

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6 Delen porselein
Startpreis 40 EUR

2 Kleine Lladro figuren
Ergebnis: 30 EUR

Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Jongetje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988". 1x Meisje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988" 11-12cm. Cond.: U

Grote schaal, Delft
Ergebnis: 23 EUR

Grote Delftsblauw porseleinen schaal 20e eeuw, gemaakt voor Boscobel Garrison New York. (haarscheur) 10xø31,5cm. Cond.: R

VERVALLEN KAPOT GEVALLEN

Rosenthal vaas, ovaal
Startpreis 25 EUR

Rosenthal porseleinen moderne vaas Duitsland "Studio-Line Yang" 21x19x8cm. Cond.: U

Rosenthal vaas, cilindrisch
Startpreis 25 EUR

Grote Rosenthal vaas Studio-Line Duitsland 20e eeuw, Björn Wiinblad, afgebeeld een vrouw met vogel in goud/zilver decor 25x12cm. Cond.: U

Aardewerk bord, vrouw
Startpreis 15 EUR

Groot terracotta bord met afgebeeld een vrouw met hoed 20e eeuw, gesigneerd. Bord is gebroken geweest ø45cm. Cond.: R

Kristallen fruitschaal
Startpreis 25 EUR

Wedgwood bord
Ergebnis: 10 EUR

Japans serviesje
Ergebnis: 35 EUR

3 Japanse vazen
Ergebnis: 30 EUR

Lladro porselein, boeket
Startpreis 15 EUR

Zeldzaam Lladro porseleinen bloemenmand met porseleinen bloemen Spanje. Sommige beschadigd, er zijn losse delen bij 17x16x13cm. Cond.: R

Griekse vaas
Startpreis 15 EUR

Oude Griekse vaas met 24 karaat gouddecor merk S.T. 2e helft 20e eeuw. Voorstelling van 2 pauwen met bloemen 20x14x7cm. Cond.: U

Rosenthal vaasje
Startpreis 15 EUR

Rosenthal schenkkan model Studio Line Bjorn Wiiblad Duitsland 2e helft 20e eeuw. Goudkleurig bloemendecor 18xø13cm. Cond.: G

Schoonhoven schenkvaasje
Startpreis 10 EUR

Delfts Schoonhoven schenkflesje OXO 20e eeuw 14x5,5x5,5cm. Cond.: G

21 Kristallen glazen
Ergebnis: 20 EUR

21 Oude kristallen glazen 20e eeuw Cond.: G

14 Kristallen schaaltjes
Ergebnis: 10 EUR

4 Kop & 11 Schotels
Ergebnis: 10 EUR

Keukenset
Ergebnis: 15 EUR

2 Goudsteen kastkommen
Ergebnis: 35 EUR

Twee antieke goudsteen keramiek kastkommen met bloemendecor ca. 1900 Holland. 8xø15,5cm. Cond.: G

Royal Albert serviesje
Ergebnis: 50 EUR

19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Theepot mist knop. Cond.: G

Porseleinen groep, Sommeil
Ergebnis: 70 EUR

Porseleinen groep, Sommeil

Porseleinen beeld, trompetist
Ergebnis: 30 EUR

Porseleinen beeld, trompetist

Porseleinen groepje
Ergebnis: 160 EUR

Porseleinen groepje

Porseleinen groep
Ergebnis: 60 EUR

Porseleinen groep