Drie Chinees porseleinen borden ca. 1900 met blauw-wit decor met florale motieven ø18,5cm. Cond.: G
Vijf antieke Chinees porseleinen schoteltjes 18e eeuw met Chinese tuinmotieven en vogels. Lichte randschade ø15,8cm. Cond.: G
Twee antieke Chinees porseleinen borden met landschappelijk decor van vogels 18e eeuw. Haarscheur en lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G
Chinese gemberpot 19e eeuw met origineel deksel. Met decor van figuren waarop een wijze een gift aan 3 personen geeft 24xø20cm. Cond.: G
Vijf antieke Chinees porseleinen borden met blauw decor, figuren en bloemen. Randschades en haarscheuren ø11,5cm.-ø25,5cm. Cond.: R
Grote oude platelen schenkkan, gemerkt Nonna Gouda Holland ca. 1930 27xø15cm. Cond.: U
Twee oude platelen pijpvaasjes, gemerkt Nonna Gouda Holland ca. 1930 26xø10cm. Cond.: U
Plateel sierkan Saba Zuid-Holland genummerd 073. De kan heeft een groot oor om te schenken. Geheel handbeschilderd met bloemdecor 20e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: U
Driedelig plateelstel met bloemdecor Schoonhoven Holland, ontwerp Corel ca. 1930 in zeer goede staat Cond.: G
Drie delen plateel keramiek Arnhem ca. 1930 met bloemdecor 6,5xø8cm. en 5x5,5cm. Cond.: U
Oud Gouda plateel keramiek bureauset (Holland) ca. 1920. Inktpotjes missen 8x23x14cm. Cond.: G
Oud platelen vaasje van keramiek Gouda Holland 30-er jaren 15xø13cm. Cond.: G
Platelen dekselpot ca. 1920 decor Rio Zuid-Holland. Pot heeft 3 zeer aparte oren. Pot is geheel gedecoreerd met bloem- en stipdecor 17xø18cm. Cond.: G
Art Deco vaasje met deksel en onderschotel in de stijl van Leerdam 4xø3,5cm. Cond.:G
Plateel keramiek sierbord, gemerkt Ranuala Handpainted Holland, 20e eeuw ø30,5cm. (Haarscheur). Cond.: G
Plateel fruitschaal op voet. Plazuid Zuid-Holland, decor "Madeleine" 10xø25,5cm.
Oude kristallen bowlschaal met deksel (stukje af) 20e eeuw 25x25cm. Cond.: R
Twee grote kristallen karaffen 19e eeuw, ruitgeslepen 41,5xø10cm. Cond.: G
Antieke opaline glas vaas met deksel, beschilderd met landschap ca. 1880 (lichte chips, randschade) 37xø11cm. Cond.: G
Tien oude en antieke kristallen zoutbakjes (Holland), diverse vormen en slijpsels, lichte schade 4-5cm. Cond.: G
3 Delen kristal 20e eeuw. 2x Zware kristallen karaffen met amandelslijpsel 30x12x10cm. en 31x13x11cm. 1x Cassette met 12 kristallen messenleggers 4x11x30cm. Cond.: G
Twee oude glazen bierpullen met tinnen deksel. 1x Gemerkt Niedersachsen 1912, voorstelling betreft kegelen 19x13xø8cm. 1x 2e helft 20e eeuw met voetballer op het deksel 16x14xø10cm.
Stel ruitgeslepen kristallen karaffen, Frankrijk 19e eeuw. 1 Chipje 36xø11cm. Cond.: G
Twee keramiek vaasjes ca. 1930 van "Crown Devon SF & Co. Stoke on Trent England", 1 vaasje heeft een haarscheur 23xø11cm. Cond.: G