Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Chinese bordjes ca. 1890
Startpreis 80 EUR

Drie Chinees porseleinen borden ca. 1900 met blauw-wit decor met florale motieven ø18,5cm. Cond.: G

5 Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Ergebnis: 120 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schoteltjes 18e eeuw met Chinese tuinmotieven en vogels. Lichte randschade ø15,8cm. Cond.: G

2 Chinese borden 18e eeuw
Ergebnis: 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden met landschappelijk decor van vogels 18e eeuw. Haarscheur en lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G

Chinese gemberpot, 19e eeuw
Ergebnis: 170 EUR

Chinese gemberpot 19e eeuw met origineel deksel. Met decor van figuren waarop een wijze een gift aan 3 personen geeft 24xø20cm. Cond.: G

5 Diverse Chinese bordjes
Ergebnis: 50 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden met blauw decor, figuren en bloemen. Randschades en haarscheuren ø11,5cm.-ø25,5cm. Cond.: R

Oorvaas, plateel
Ergebnis: 30 EUR

Grote oude platelen schenkkan, gemerkt Nonna Gouda Holland ca. 1930 27xø15cm. Cond.: U

2 Pijpvazen, plateel
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude platelen pijpvaasjes, gemerkt Nonna Gouda Holland ca. 1930 26xø10cm. Cond.: U

Sierkan Saba
Ergebnis: 100 EUR

Plateel sierkan Saba Zuid-Holland genummerd 073. De kan heeft een groot oor om te schenken. Geheel handbeschilderd met bloemdecor 20e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: U

Plateel stel 3-delig
Ergebnis: 90 EUR

Driedelig plateelstel met bloemdecor Schoonhoven Holland, ontwerp Corel ca. 1930 in zeer goede staat Cond.: G

3 Platelen vaasjes
Startpreis 40 EUR

Drie delen plateel keramiek Arnhem ca. 1930 met bloemdecor 6,5xø8cm. en 5x5,5cm. Cond.: U

Gouda plateel inktstel
Startpreis 100 EUR

Oud Gouda plateel keramiek bureauset (Holland) ca. 1920. Inktpotjes missen 8x23x14cm. Cond.: G

Gouds platelen vaasje
Ergebnis: 80 EUR

Oud platelen vaasje van keramiek Gouda Holland 30-er jaren 15xø13cm. Cond.: G

Platelen dekselpot
Startpreis 100 EUR

Platelen dekselpot ca. 1920 decor Rio Zuid-Holland. Pot heeft 3 zeer aparte oren. Pot is geheel gedecoreerd met bloem- en stipdecor 17xø18cm. Cond.: G

Art Deco vaas + schotel
Startpreis 15 EUR

Art Deco vaasje met deksel en onderschotel in de stijl van Leerdam 4xø3,5cm. Cond.:G

Platelen bord
Startpreis 20 EUR

Plateel keramiek sierbord, gemerkt Ranuala Handpainted Holland, 20e eeuw ø30,5cm. (Haarscheur). Cond.: G

Plateel fruitschaal
Startpreis 80 EUR

Plateel fruitschaal op voet. Plazuid Zuid-Holland, decor "Madeleine" 10xø25,5cm.

Kristallen bowlpot
Startpreis 15 EUR

Oude kristallen bowlschaal met deksel (stukje af) 20e eeuw 25x25cm. Cond.: R

2 Kristallen karaffen
Startpreis 150 EUR

Twee grote kristallen karaffen 19e eeuw, ruitgeslepen 41,5xø10cm. Cond.: G

Opaline vaas
Startpreis 20 EUR

Antieke opaline glas vaas met deksel, beschilderd met landschap ca. 1880 (lichte chips, randschade) 37xø11cm. Cond.: G

10 Kristallen zoutbakjes
Startpreis 30 EUR

Tien oude en antieke kristallen zoutbakjes (Holland), diverse vormen en slijpsels, lichte schade 4-5cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen + messenleggers
Ergebnis: 30 EUR

3 Delen kristal 20e eeuw. 2x Zware kristallen karaffen met amandelslijpsel 30x12x10cm. en 31x13x11cm. 1x Cassette met 12 kristallen messenleggers 4x11x30cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Startpreis 15 EUR

Twee oude glazen bierpullen met tinnen deksel. 1x Gemerkt Niedersachsen 1912, voorstelling betreft kegelen 19x13xø8cm. 1x 2e helft 20e eeuw met voetballer op het deksel 16x14xø10cm.

Stel kristallen karaffen
Ergebnis: 125 EUR

Stel ruitgeslepen kristallen karaffen, Frankrijk 19e eeuw. 1 Chipje 36xø11cm. Cond.: G

2 Opaline vaasjes
Startpreis 15 EUR

Twee keramiek vaasjes ca. 1930 van "Crown Devon SF & Co. Stoke on Trent England", 1 vaasje heeft een haarscheur 23xø11cm. Cond.: G