J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren en boten 40x50cm. Cond.: U
Aquarel op papier, ongesigneerd 18e-19e eeuw, romatisch landschap met waterval en figuur op brug, in ronde vorm ø16cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bosgezicht met waterval (18e eeuwse lijst) 48x64cm.
Willem Witjens (Den Haag 1884 - 1962 Den Bosch), olieverf op linnen, kustgezicht Britannië 100x50cm. Cond.: G
A. Derksen van Angeren, gravure op papier, havengezicht met driemasters 30x40cm. Cond.: G
Restsignatuur 19e eeuw, olieverf op paneel, interieur met lezende man 31x25cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch wintergezicht met figuren 15x18cm. Cond.: G
Antal Berkes (1874 - 1938 Budapest), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 33x21cm. Cond.: U
Jenny Kollenaar 2011, olieverf op paneel, Terra Tulips 60x60cm. Cond.: U
Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 -1947 Den Haag), olieverf op linnen, schelpenvissers aan het strand 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e eeuw, omgeving Jan Lievens (Leiden 1607 - 1674 Amsterdam), pentekening op papier. Inclusief documentatie materiaal 14x16cm. Cond.: G
J.W.G. Boekwerf 1911, olieverf op linnen, landschap met visser in bootje 44x35cm. Cond.: G
Albert Neuhuys (Utrecht 1844 - 1914 Locarno), litho op papier, moeder met kind in Larens interieur 14x20cm. Cond.: G
Elisabeth Schott 20e eeuw, aquarel op papier, abstracte compositie 38x47cm. Cond.: G
Jos van Dijk (Bolsward 1913 - Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met houthakkers en paard 60x90cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met koets bij avond 60x80cm. Cond.: G
Jef van Leemputten (Werchter 1865 - 1948 Werchter), olieverf op paneel, landschap met pluimvee bij een drenkplaats 36x24cm. Cond.: G
A. Debeuf (Belgische school 20e eeuw), olieverf op linnen, boerenhuis met bospad 70x60cm. Cond.: G
C. Hooyberg (1916 Amsterdam - ), strandjutters te paard aan de kust 40x30cm. Cond.: G