Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, duinlandschap 50x60cm. Cond.: G
Klaas Visser (Naar een Italiaanse oude meester) (Enschede), olieverf op linnen, berglandschap met vee en figuren 105x70cm. Cond.: G
Vv.d. Weert 20e eeuw, olieverf op linnen, plasgezicht met waterlelies 40x50cm. Cond.: G
Verso M. de Wit 2006, olieverf op paneel, 2 vrouwen op een trap 50x60cm. Cond.: G
M. de Jongere (Marinus Johannes Drulman, Rotterdam 1912 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 100x60cm. Cond.: G
Jenny Kollenaar 2011, olieverf op linnen, vaas met rozen 50x60cm. Cond.: U
Desprez 19e eeuw (Italiaanse school of Spaans), bergachtig landschap met figuren, gerestaureerd en bedoekt 55x46cm. Cond.: M
Frans Helfferich (Den Haag 1871 - Den haag 1941), olieverf op paneel, elegante dame met sieraden en chique kleed 25x40cm. Cond.: U
L. Waalboer ca. 1930. olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x24cm. Cond.: G
3 Studies J. van Santen (ongesigneerd), olieverf op paneel, 3 portretten van vrouwen 43x38cm. 62x42cm. en 50x40cm. Cond.: G
Antonius van de Valk (pseudo Ton van Tast) (Geb. 24-4-1884 Delft), goauche op papier, surrealistische voorstelling 28x35cm. Cond.: G
Antonius van de Valk (pseudo Ton van Tast) (Geb. 24-4-1884 Delft), goauche op papier, surrealistische voorstelling 36x49cm. Cond.: G
T, Kempers 20e eeuw, olieverf op linnen, watermolen 60x70cm. Cond.: G
M. de Jongere (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 50x30cm.
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 102x120cm. Cond.: U
W.A. Frederik ca. 1920, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 70x44cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, winterlandschap met sprokkelvrouwtjes 20x14cm. Cond.: G
Hans van Wijk (Den Haag 1911 - ), olieverf op paneel, boomstronk met paddesteoelen, appels en slakken 65x84cm. Cond.: U
J.F. Gerritsen ca. 1910, olieverf op linnen, landschap met schaapskooi met schapen en herder 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd begin 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands dorp 53,5x42cm. Cond.: G
Hendricus Anthonius Dievenbach 1901 (Haarlem 1872 - 1946 Laren), aquarel op papier, interieur met vrouw bij de vuurplaats 40x30cm. Cond.: G
Klaas Bernink (Enschede), houtskool op papier, heidegezicht met pad 23x19cm. Cond.: G
Oude landkaart "historia Emperii Romano Germanici", 20e eeuw, litho op papier 49x42cm. Cond.: G
Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op paneel, waterlelies bij Giethoorn 30x40cm. Cond.: G
Joop Kropff (Den Haag 1892 - Den Haag), olieverf op paneel, vaas met bloemen 47x34cm. Cond.: G
Vincent van Gogh, druk op zijde, mand met fruit in de buitenlucht 64x62cm. Cond.: G
P. Geist (Diepeveen), olieverf op linnen, Twents landschap met zandafgraving en werkende boer met paard en wagen. Licht beschadigd 110x70cm. Cond.: G
Toon Verplak, olieverf op linnen, waterlelies bij Giethoorn 35x25cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw (naar Isaac Israels), olieverf op linnen, meisje op ezel Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap bij avond 28x38cm. Cond.: G
Th. Randelin fecit 19e eeuw, houtskool op papier, portret van een leeuw van hoogwaardige kwaliteit (wormgaatjes en lichte vouwen) 55x42cm. Cond.: R
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, portret Max Liebermann 25,5x20cm. Cond.: G
Bert Alers (Rotterdam 1891 - ), olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en koeien 50x40cm. Cond.: G
Eugene Wolters (1844 - 1905 België), olieverf op paneel, zeegezicht 24x15cm. Cond.: G
L. v.d. Plas (begin 20e eeuw), olieverf op linnen, bloeiende boomgaard 40x60cm. Cond.: R
Ongesigneerd portret van een man 30-er jaren, olieverf op paneel 35x29cm. Cond.: G
(Laat portret van de componist Franz Liszt )
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vliegende eenden bij avond 50x70cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 1988 (Enschede), olieverf op paneel, landschap Aamsveen 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, wintergezicht met molen en figuren 36x25cm. Cond.: G
D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, mistige dag Buurse 46x35cm. Cond.: G
Onduidelijke monogram ca. 1920, olieverf op linnen, pot met bloemen 30x40cm. Cond.:G
Henk Bos 20e eeuw, olieverf op linnen, mediterraans landschap 50x70cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, bloemstilleven 30x20cm. Cond.: G
Ciano Siewert (Rotterdam 1942 - ), aquarel op papier, gezicht op kasteel 51x39cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), naar August Macke, olieverf op paneel 27x39cm. Cond.: U
A. Broekman ca. 1920, olieverf op linnen, bloemenvaas op vensterkozijn 100x60cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op paneel, danseressen in het bos 30x40cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, de Matterhorn (scheurtje) 80x100cm. Cond.:R
Gesigneerd Jan Kagie jr. ca. 1930, olieverf op paneel, duinlandschap 28x19cm. Cond.: G
Russisch icoon eind 19e- begin 20e eeuw. Moeder Gods v.d. Brandende braambos 26x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, portret van een edelman (vermoedelijk Duitsland) 55x68cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op paneel, portret Picasso 25 jaar 35,5x29cm. Cond.: U
Jacob Simon Hendrik Kever (1854 - 1922 Laren), denkende vrouw 28x37cm. Larensche school (o.a. Singer museum)
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, romantisch stadsgezicht met figuren 18x24cm. Cond.: G