Diese Webseite verwendet Cookies

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gesigneerd B. de Hoog
Startpreis 500 EUR

Gerard Krol, duinlandschap
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, duinlandschap 50x60cm. Cond.: G

H.C. Kranenburg
Ergebnis: 25 EUR

Klaas Visser, berglandschap
Startpreis 150 EUR

Klaas Visser (Naar een Italiaanse oude meester) (Enschede), olieverf op linnen, berglandschap met vee en figuren 105x70cm. Cond.: G

Schilderij, poesje
Ergebnis: 120 EUR

Elsa Rubbens
Startpreis 60 EUR

v.d. Weert, waterlandschap
Startpreis 50 EUR

Vv.d. Weert 20e eeuw, olieverf op linnen, plasgezicht met waterlelies 40x50cm. Cond.: G

M. de Wit, dames op de trap
Startpreis 100 EUR

Verso M. de Wit 2006, olieverf op paneel, 2 vrouwen op een trap 50x60cm. Cond.: G

Marius de Jongere, haven
Startpreis 2.600 EUR

M. de Jongere (Marinus Johannes Drulman, Rotterdam 1912 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 100x60cm. Cond.: G

A. Krüme, ets
Startpreis 20 EUR

A. Krume 1936, ets op papier, stadsgezicht 25x31cm. Cond.: G

Vaas met rozen
Startpreis 145 EUR

Jenny Kollenaar 2011, olieverf op linnen, vaas met rozen 50x60cm. Cond.: U

Landschap
Startpreis 425 EUR

Desprez 19e eeuw (Italiaanse school of Spaans), bergachtig landschap met figuren, gerestaureerd en bedoekt 55x46cm. Cond.: M

F. Helfferich
Startpreis 750 EUR

Frans Helfferich (Den Haag 1871 - Den haag 1941), olieverf op paneel, elegante dame met sieraden en chique kleed 25x40cm. Cond.: U

Henk Schuring, acryl op papier
Ergebnis: 450 EUR

Schilderij met bloemen
Ergebnis: 15 EUR

L. Waalboer ca. 1930. olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x24cm. Cond.: G

3 Portretten op board
Kein Mindestpreis

3 Studies J. van Santen (ongesigneerd), olieverf op paneel, 3 portretten van vrouwen 43x38cm. 62x42cm. en 50x40cm. Cond.: G

Map met diversen, 18e-19e eeuw
Ergebnis: 130 EUR

Ton van Tast, Antonius v.d. valk
Startpreis 95 EUR

Antonius van de Valk (pseudo Ton van Tast) (Geb. 24-4-1884 Delft), goauche op papier, surrealistische voorstelling 28x35cm. Cond.: G

C. Dijkshoorn, bloemstilleven
Startpreis 20 EUR

Startpreis 95 EUR

D. Pelotti, strandgezicht
Ergebnis: 125 EUR

Startpreis 95 EUR

Antonius van de Valk (pseudo Ton van Tast) (Geb. 24-4-1884 Delft), goauche op papier, surrealistische voorstelling 36x49cm. Cond.: G

H.C. Kranenburg
Ergebnis: 25 EUR

T. Kempers, watermolen
Ergebnis: 20 EUR

T, Kempers 20e eeuw, olieverf op linnen, watermolen 60x70cm. Cond.: G

Schilderij, M. Richters
Ergebnis: 200 EUR

Marius de Jongere, havengezicht
Startpreis 1.500 EUR

M. de Jongere (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 50x30cm.

Zivojin Celic, abstracte compositie
Startpreis 1.000 EUR

Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 102x120cm. Cond.: U

W.A. Frederik, stilleven
Ergebnis: 40 EUR

W.A. Frederik ca. 1920, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 70x44cm. Cond.: R

Schilderij, boer met koeien
Startpreis 170 EUR

Schilderijtje, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, winterlandschap met sprokkelvrouwtjes 20x14cm. Cond.: G

Hans van Wijk, bosstilleven
Startpreis 1.400 EUR

Hans van Wijk (Den Haag 1911 - ), olieverf op paneel, boomstronk met paddesteoelen, appels en slakken 65x84cm. Cond.: U

Schilderij, herder met schapen
Startpreis 140 EUR

J.F. Gerritsen ca. 1910, olieverf op linnen, landschap met schaapskooi met schapen en herder 40x60cm. Cond.: G

Veenendaal
Startpreis 50 EUR

Schilderij, naar J.H.B. Koekkoek
Ergebnis: 275 EUR

Ongesigneerd begin 20e eeuw
Startpreis 20 EUR

Ongesigneerd begin 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands dorp 53,5x42cm. Cond.: G

Willy Beekhuyse, stilleven
Startpreis 75 EUR

Winterlandschap
Startpreis 50 EUR

Duane 60-er jaren, Indonesisch landschap
Ergebnis: 40 EUR

Aquarel, Aalthof
Startpreis 40 EUR

Fulton, driemasters
Ergebnis: 40 EUR

Dievenbach, vrouw bij vuur
Ergebnis: 80 EUR

Hendricus Anthonius Dievenbach 1901 (Haarlem 1872 - 1946 Laren), aquarel op papier, interieur met vrouw bij de vuurplaats 40x30cm. Cond.: G

Fulton, driemasters
Ergebnis: 36 EUR

Klaas Bernink, pad
Startpreis 250 EUR

Klaas Bernink (Enschede), houtskool op papier, heidegezicht met pad 23x19cm. Cond.: G

Landkaart
Startpreis 20 EUR

Oude landkaart "historia Emperii Romano Germanici", 20e eeuw, litho op papier 49x42cm. Cond.: G

Plasgezicht Giethoorn
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op paneel, waterlelies bij Giethoorn 30x40cm. Cond.: G

J. Kropff, stilleven
Startpreis 825 EUR

Joop Kropff (Den Haag 1892 - Den Haag), olieverf op paneel, vaas met bloemen 47x34cm. Cond.: G

Schilderij, Remmerswaal
Startpreis 70 EUR

Zeefdruk, Vincent van Gogh
Startpreis 50 EUR

Zeefdruk, Vincent van Gogh
Startpreis 50 EUR

Vincent van Gogh, druk op zijde, mand met fruit in de buitenlucht 64x62cm. Cond.: G

17e-18e eeuw, Omg. Egbert van Heemskerck
Startpreis 600 EUR

Tilly Moes, stilleven
Startpreis 80 EUR

Schilderij
Kein Mindestpreis

Schilderij, Ab Voorn
Startpreis 70 EUR

Houtsnede, 15e eeuw?
Ergebnis: 375 EUR

P. Geist, Twents landschap
Startpreis 150 EUR

P. Geist (Diepeveen), olieverf op linnen, Twents landschap met zandafgraving en werkende boer met paard en wagen. Licht beschadigd 110x70cm. Cond.: G

Plasgezicht
Ergebnis: 40 EUR

Toon Verplak, olieverf op linnen, waterlelies bij Giethoorn 35x25cm. Cond.: G

Schilderij, Nan Dam
Ergebnis: 70 EUR

Schilderij, dame op ezel
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw (naar Isaac Israels), olieverf op linnen, meisje op ezel Cond.: G

Evert Moll, ruiter
Ergebnis: 700 EUR

Schilderij ondergaande zon
Startpreis 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap bij avond 28x38cm. Cond.: G

Aquarel, cavaleristen te paard
Ergebnis: 125 EUR

Leeuw, houtskool
Ergebnis: 25 EUR

Th. Randelin fecit 19e eeuw, houtskool op papier, portret van een leeuw van hoogwaardige kwaliteit (wormgaatjes en lichte vouwen) 55x42cm. Cond.: R

G. Diepeveen
Ergebnis: 50 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, portret Max Liebermann 25,5x20cm. Cond.: G

B. Alers
Startpreis 250 EUR

Bert Alers (Rotterdam 1891 - ), olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en koeien 50x40cm. Cond.: G

E. Wolters, blankenbergh
Startpreis 350 EUR

Eugene Wolters (1844 - 1905 België), olieverf op paneel, zeegezicht 24x15cm. Cond.: G

L. van de Plas
Startpreis 30 EUR

L. v.d. Plas (begin 20e eeuw), olieverf op linnen, bloeiende boomgaard 40x60cm. Cond.: R

De componist List
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd portret van een man 30-er jaren, olieverf op paneel 35x29cm. Cond.: G

(Laat portret van de componist Franz Liszt )

Eenden boven het water
Kein Mindestpreis

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vliegende eenden bij avond 50x70cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Startpreis 375 EUR

Startpreis 375 EUR

G. Diepeveen
Startpreis 40 EUR

Gerard Diepeveen 1988 (Enschede), olieverf op paneel, landschap Aamsveen 50x60cm. Cond.: G

Aquarel, winter met molen
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, wintergezicht met molen en figuren 36x25cm. Cond.: G

D. Pelotti, strandgezicht
Startpreis 150 EUR

D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G

D. Pelotti, strandgezicht
Startpreis 150 EUR

G. Krol
Startpreis 100 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, mistige dag Buurse 46x35cm. Cond.: G

Schilderij, rode bloemen
Kein Mindestpreis

Onduidelijke monogram ca. 1920, olieverf op linnen, pot met bloemen 30x40cm. Cond.:G

Henk Bos, landschap
Startpreis 50 EUR

Henk Bos 20e eeuw, olieverf op linnen, mediterraans landschap 50x70cm. Cond.: G

H.C. Kranenburg
Ergebnis: 20 EUR

Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, bloemstilleven 30x20cm. Cond.: G

Ciano Siewert, aquarel kasteel
Startpreis 575 EUR

Ciano Siewert (Rotterdam 1942 - ), aquarel op papier, gezicht op kasteel 51x39cm. Cond.: G

Gerard Diepeveen, naar August Macke
Startpreis 40 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), naar August Macke, olieverf op paneel 27x39cm. Cond.: U

A. Broekman, bloemstuk
Startpreis 120 EUR

A. Broekman ca. 1920, olieverf op linnen, bloemenvaas op vensterkozijn 100x60cm. Cond.: G

Gerard Diepeveen, danseressen
Startpreis 35 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op paneel, danseressen in het bos 30x40cm. Cond.: U

Schilderij, berglandschap Matterhorn
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, de Matterhorn (scheurtje) 80x100cm. Cond.:R

Ets, Josef Israels
Ergebnis: 150 EUR

Jan Kagie Junior
Startpreis 110 EUR

Gesigneerd Jan Kagie jr. ca. 1930, olieverf op paneel, duinlandschap 28x19cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen
Startpreis 350 EUR

B. Sluiter, bloemen op vaas
Startpreis 40 EUR

Icoon, Maria
Startpreis 200 EUR

Russisch icoon eind 19e- begin 20e eeuw. Moeder Gods v.d. Brandende braambos 26x31cm. Cond.: G

Schilderij, portret Biedermeier
Startpreis 600 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, portret van een edelman (vermoedelijk Duitsland) 55x68cm. Cond.: G

Schilderij, kever
Startpreis 450 EUR

G. Diepeveen, portret Picasso
Ergebnis: 30 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op paneel, portret Picasso 25 jaar 35,5x29cm. Cond.: U

Kaart Oldenzaal 1597
Ergebnis: 150 EUR

Schilderij Franse school 18e/19e eeuw
Ergebnis: 125 EUR

Tekening van een hond
Startpreis 40 EUR

Kever, vrouw
Startpreis 450 EUR

Jacob Simon Hendrik Kever (1854 - 1922 Laren), denkende vrouw 28x37cm. Larensche school (o.a. Singer museum)

H. Hart, stadsgezicht
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, romantisch stadsgezicht met figuren 18x24cm. Cond.: G