Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grote hout sculptuur
Startpreis 120 EUR

Oud eikenhouten beeld ca. 1900 van een heilige (Heilige Barbara), gesneden uit 1 stuk 86cm. Cond.: G

Beeld, Smid
Ergebnis: 15 EUR

La Guerre, compositie beeld van een man (smid) met een deel van een zwaard ca. 1900 Frankrijk 61x17x16cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startpreis 130 EUR

Antiek bronzen beeldje, gesigneerd Graefner (Duitsland) 20-er/30-er jaren, voorstellend smid met schort 20,5x5x5cm. Cond.: G

Gipsen beeld
Startpreis 120 EUR

Groot beeld van een vrouw met luit, gesigneerd Mignou ca. 1900. beeld is gemaakt van gips en is koud beschilderd 55x25x21cm. Cond.: G

Beeld, vrouw met guirlandes
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Frans beeld van een man met druiven op marmeren voet ca. 1890, gesigneerd Vendage par Ch. Levy. Gemaakt van compositie metaal 39x15x15cm. Cond.: G

Bronzen dikke dame, spagaat
Startpreis 120 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw voorstellend een elegante dikke dame met haar armen in de lucht. naar voorbeeld van Botero, geheel staand op grote marmeren sokkel 32x35x18cm. Cond.: U

Bronzen meisje
Startpreis 35 EUR

Bronzen beeldje, voorstellend een dame die viool speelt 21e eeuw 24x11x10cm. Cond.: G

Beeld, Ce Have
Ergebnis: 20 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U

Bronzen uil
Ergebnis: 80 EUR

Grote bronzen uil 2e helft 20e eeuw, groen gepattineerd 38x17x16cm. Cond.: G

Bronzen pelikaan
Startpreis 120 EUR

Bronzen Art Deco sculpture voorstellend een zittende pelikaan met de bek open. 21e Eeuw gesigneerd Doward Bertun. geheel op zwart marmeren sokkel 29x25x12cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startpreis 200 EUR

Japans bronzen beeld uit de Mey periode 1880-1900. Voorstellend een leerlooiende vrouw. Mooie kwaliteit 21x15x12cm. Cond.: G

Beeld, James Tandi
Startpreis 650 EUR

Beeld groen marmer, gesign.James Tandi (1956) Afrikaanse beeldhouwer uit Zimbabwe, voorstellende een Afrikaanse vrouw. H 24.5 cm.

Bronzen haan, Picasso
Startpreis 100 EUR

Bronzen sculpture van een kip naar voorbeeld van Pablo Picasso 21e eeuw. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 34x22x13cm. Cond.: G

12 Afrikaanse beelden
Ergebnis: 20 EUR

12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G

Indonesisch beeld
Startpreis 30 EUR

Indonesisch houten beeld ca. 1930 van mooie kwaliteit, vrouw met aparte haardracht 27x19x10cm. Cond.: U

Bodemvondst, boedha
Ergebnis: 40 EUR

Antieke bronzen boedha (bodemvondst), vermoedelijk 18e eeuw (misschien ouder) 17x9x4cm. Cond.: G

Bronzen Art Deco beer
Ergebnis: 105 EUR

Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G

Masker Ogoni
Startpreis 35 EUR

Oud masker van de Ogoni stam uit Nigeria. Dit masker is ongeveer 40 a 50 jaar oud 32x21cm.

Masker, Yohure
Startpreis 35 EUR

Prachtig masker van de Yohure stam uit Ivoor Kust. Het is een mooi masker en is ongeveer 30 a 40 jaar oud 36x15cm.

Bronzen boedha
Startpreis 40 EUR

Bronzen lachende boedha op houten sokkeltje ca. 1900 9x9x8cm. Cond.: U

Bronzen valk
Ergebnis: 125 EUR

Bronzen Art Deco beeld 21e eeuw van een zittende valk, gesigneerd Wilhelm K(Krieger). Geheel staand op hoge zwart marmeren sokkel 43x17,5x12cm. Cond.: G

Masker, Yohura
Startpreis 35 EUR

Masker van de Yohura stam uit Nigeria. Het masker is ongeveer 30 jaar oud 28x19cm.

Vrouwenmasker, Dan
Startpreis 35 EUR

Mooi gebruikt vrouwen masker van de Dan uit Liberia, dit masker is meer dan 50 jaar oud 31,5x17cm.

Masker, Yoruba
Startpreis 35 EUR

Masker van de Yoruba stam uit Nigeria het masker is tussen de 30 en 40 jaar oud 25x18cm.

Bronzen Napoleon
Ergebnis: 100 EUR

Bronzen beeld van Napoleon met een adelaar 21e eeuw, gesigneerd Reiffany. Geheel staand op een hoge zwarte marmeren sokkel 44x16,5x15,5cm. Cond.: G

Masker, Grebo
Startpreis 35 EUR

Oud masker van de Grebo stam uit Liberia. Het is een masker en komt uit een Engelse collectie en is ongeveer 40 jaar oud. 44x16cm.

Bronzen golfer
Ergebnis: 45 EUR

Bronzen sculpture op marmeren sokkel, voorstellend: golfende man, 31x15x12cm.

Masker, Yoruba
Startpreis 35 EUR

Masker van de Yoruba uit Nigeria. Het makser is ongeveer 25 jaar oud 28x24,5cm.

Bronzen zeearend
Ergebnis: 110 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculpture 21e eeuw van een zeearend, gesigneerd Quellines 33x23x10cm. Cond.: U

Bronzen baardmankan
Ergebnis: 150 EUR

Grote bronzen schenkkan in Jugendstil stijl. gesign. Marcel. Voorstelling van een manskop met baard en liggende naakte vrouw 35xø23cm. Cond.: G

Bronzen beeld, aapje
Ergebnis: 40 EUR

Oud bronzen aapje die een boek leest, 1e helft 20e eeuw, ongesigneerd 12x8,5x7cm. Cond.: G

Bronzen gier
Ergebnis: 165 EUR

Bronzen Art Deco stijl beeld 21e eeuw van een zittende gier, gesigneerd Quellines op zwart marmeren voet 24x42x22cm. Cond.: G

Houten mariabeeld Ttox
Ergebnis: 10 EUR

Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G

Houten Madonna
Startpreis 100 EUR

Grote Madonna met bijbel 19e eeuw (lindenhout). In zeer goede staat 110x30x22cm. Cond.: G

Bronzen D.H. Chipparus
Ergebnis: 85 EUR

Bronzen beeld op marmeren sokkel naar D.H. Chiparus, knielende man bij vrouw (aanzoek) 35x27x14cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startpreis 125 EUR

Bronzen beeld 20e eeuw, gesigneerd J.B. (Duitsland of Frankrijk), boerenmeisje met bloemen op marmeren voet 25x8x7cm. Cond.: U

Afrikaans beeld
Startpreis 20 EUR

Afrikaans houten beeld gemaakt van tropenhout voorstellend een naakte dame die een waterkruik op haar hoofd draagt H.: 71cm. Cond.: G

Religieus paneel
Startpreis 50 EUR

Kerkelijk houtsnijwerk 19e eeuw met bladgoud. Voorstelling van Jezus met kelk 49x46x3cm. Cond.: G

2 Boekensteunen, uiltjes
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude Art Deco boekensteunen in de vorm van een uil. Vernikkeld metaal, ongesigneerd 15x13x9,5cm. Cond.: G

Chinees jade figuur
Ergebnis: 1.250 EUR

Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard en kruiken. Prachtig uitgewerkt 54x50x35cm. Cond.: G

Chinees jade figuur
Ergebnis: 1.250 EUR

Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard, foo-hond en kruik in de handen. 53x60x33cm. Cond.: G

3 Houten figuren
Ergebnis: 10 EUR

Drie grote houten figuren Afrika etc. 48-57cm. Cond.: G

Bronzen fluitspeler
Startpreis 70 EUR

Bronzen figuur naar A. Moreau op marmeren sokkel, fluitspelende jongen 25x12,5x7cm. Cond.: U

Bronzen beeldje, 2 soldaten
Ergebnis: 130 EUR

Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G

Bronzen beeldje, meisje
Ergebnis: 130 EUR

Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G

Bronzen briefgewicht
Ergebnis: 35 EUR

Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G

Houten beeld, Chinees figuur
Startpreis 70 EUR

Houten beeld, voorstellend een Chinese geleerde met spatel in de handen 1e helft 20e eeuw. Rodd/goud van kleur H.: 53cm. Cond.: G

Houten beeld + kaarsenhouder
Startpreis 15 EUR

Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x Beeld met handen gesigneerd Jesse '99 47x12x13cm. 1x Beeld van een man met pijl en boog 40x10x11cm. Cond.: G