3 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. 1 Figuur is gelijmd 2x21cm. en 1x25cm. Cond.: G
Chinese blauw/witte schotel 18e eeuw met decor van bloemen en planten. Rand met chipje en lichte randschade 5xø26cm.
Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G
Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G
Imari bord 19e eeuw met licht geschulpte rand en landschapsdecor met bloemen ø17,5cm. Cond.: G
Zes-persoons koffieservies (20-delig) Rosenthal Studio-Line ontworpen door Tapio Wirkkala 1963-1982. Gemodelleerd door Richard Scharrer. 6 Kop & schotels, 6 borden, koffiepot (21,5cm.), melkkan en sui...
Stel plated 3-lichts kandelaars 20e eeuw in goede staat 25x29x12cm. Cond.: G
3-Delig Wedgwood bisquit porseleinen tafelsetje (ongemerkt) met nikkelen houder. Zout, peper en mosterd 15x18,5x6cm. Onbeschadigd
Grote 2-lichts lampenstandaard, brons gepatineerd 2e helft 20e eeuw 160xø20cm. Cond.: G
grote plated teeheketel met comfoor en grote hengsel 20e eeuw. Mooie vromgeving in zeer goede staat 47x20x27cm. Cond.: G
Zilveren ring sterling, bezet met een rechthoekige Eillat steen 19.1x7.2 mm.en 1 vierkante Eillat steen 8.7x8.7 mm., ø59.
Verzameling van tien oude hoedenspelden ca. 1900 in goede staat 16-32cm. Cond.: G
Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U
Oude porseleinen figuur van een jongentje met fluit en vogels. Gerold Porzellan Western germany 16x12x8cm. Cond.: G
Originele vroeg Biedermeier notenhout gefineerde commode ca. 1820 Duitsland. Prachtig fineerbeeld en zwarte halve zuilen. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Originele sloten 84x122x62...
Mooie grote zilveren 925/000, ajourgezaagde ovale broodmand op voet en onderschotel. Onderschotel:36x29 cm., ca.600 gr., mand:29x19 cm. ca.649 gr. Cond.:U
Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U
Grote aardewerken sierschotel Makkum Holland met bloemmotief 20e eeuw ø36cm. Cond.: G
Armband zilver 925/000 bezet met witte topaas. L.21 cm. ca. 27 gr.
Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G
Bronzen altaarkandelaar 19e eeuw in zeer goede staat, rijkelijk bewerkt 48x21x21cm. Cond.: G
Vroeg iepenhouten sieradendoos ca. 1830 in zeer goede staat met origineel slotje en 4 messing bolpootjes 5x13x20cm. Cond.: U
4-Delig plated theestel bestaand uit; 1 theepot, melkkan, suikerpot en tablet 20e eeuw ø30cm. Cond.: G