Zilvertin 2-arms kandelaar 1e helft 20e eeuw, gesigneerd T. Olsen Bergen. Voet bedeukt 17x18xø12cm. Cond.: M
Kaarsenkandelaar ca. 1890 van compositie metaal en marmer in goede staat 56x14x11cm. Cond.: G
Oud scheepsmodel in showvitrine van het schip "Charlotte Rhodes", 20e eeuw 47x72x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, pastel op papier, vrouwelijk naakt 50x70cm. Cond.: G
Kleine Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in goede staat 46x33x16cm. Cond.: G
Amerikaanse antieke mahoniehout gefineerde wandklok met 8-daags uurwerk (2 gewichten). De klok bevindt zich in goede ongerstaureerde staat 76x42x11cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen figuren (krijgers) ca. 1900. 1 Beschadigd 15x6x3,5cm. Cond.: G
Diverse Hollandse tegels met verschillende voorstellingen 13x13cm. Cond.: G
Groot tegeltableau ca. 1920, voorstelling van de zeeslag bij Duins 1839, waarschijnlijk Makkums. Twaalf tegels met eiken lijst 74x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e eeuw, omgeving Jan Lievens (Leiden 1607 - 1674 Amsterdam), pentekening op papier. Inclusief documentatie materiaal 14x16cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, man en vrouw 50x60cm. Cond.: G
Antieke Engels mahoniehouten tafelklok met bronzen zuiltjes en pootjes. Mahoniehouten kast met inlegwerk. Klok is gesigneerd Robinson en Co LTD, The Square Shrewsbury 17x30x9cm. Cond.: G
Grote bronzen reiswekker met dagaanduiding, secondenwijzer, datumaanduiding en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). Functionerend 19x10x8cm. Cond.: G
Chinese vaas 19e eeuw gedecoreerd met een grote tempel met figuren. Deksel mist 27,5x19cm. Cond.: G
Groot Makkums keramiek sierbord, Holland 1e helft 20e eeu met blauw bloemdecor 5xø34cm. Cond.: G