Oorhangers zilver 925/000 verguld bezet met een robijn.
Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.
Sieraden set "Vliegende parels"bestaande uit oorstekers zilver 925/000, ring en ketting L. 45 cm. sluiting zilver 925/000.
Cilinderhorloge ca. 1900 met lederen/stoffen band 21cm. Klokje: ø2,3cm.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een rutielkwarts,ø 58, ca. 7.25 gr.
Ring zilver 925/000 verguld, bezet met een rookkwarts en zirkonia. ø 54
Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.
Armband van bergkristal en toermalijn,16 mm. op elastiek
v. 't Wout ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beekje (beschadiging) 40x80cm. Cond.: G
Abraham v.d. Wissel "Fecit" (Marken 1865 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, dorpsgezicht 35x35cm. Cond.: G
F, van Genesen (Tilburg 1887 - 1945), olieverf op linnen, beek met bomen in de hefsttooi 42x36cm. Cond.: G
M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U
Tabakspijp 19e eeuw ingelegd met parelmoer en porseleinen kop beschilderd met landschap 70x8x4cm. Cond.: G